Skocz do zawartości
tratox

podłaczenie power compact z statecznikiem elektronicznym

Rekomendowane odpowiedzi

tratox ja mam zwykla PC na zwyklym ukladzie statecznik zaplonnik chyba tak to sie zwie:D

ale juz na 1 stronie dexa chyba narysowal-napisal jak to sie ma podlaczyc.


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tratox gniazda wchodza dosc gleboko w oprawki i sa dopasowane, a koncowki wyprowadzen latwo zabezpieczyc, tak wiec jezli nie bedziesz sie pluskal i puszczal gumowych kaczuszek po baniaku to nie ma obawy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tratox :

poszukaj sobie piter do czego sluzy forum potem sie udzielaj

:szok:szok:szok


"~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 400l+80l+140l(glonowy);RO+DI;AM HQI 2x150w+2x54w actinic;APF600;Koralia4x3;Eheim 1262;FR 509."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alef ja osobiście jestem rozczarowany Nie świecą tak jak T5 świecą zupełnie inaczej Ja zastosowałem 3 białe i 1 niebieską porównując do Ati T5 zupełnie inne światło, oczywiście wszystko zalezy co się komu podoba. Korale nawet rosną ale szału nie ma

zastosowałem ze względu na długosć bo tylko to weszło mi nad zbiornik

to oczywiście moje zdanie

i jeszcze jedno tratox niestety zgodzę się z Piotrem najlepiej zadzwonić, napisać Ja też nie wiedziałem chciałem i szukałem elektronicznych statecznikow ale nie było więc kupiłem magnetyczne, nie do końca byłem pewien czy potrafię to podłączyć więc poprosiłem o dodatkowy opis /okazał się bardzo prosty/ nawet prostota podłączenia rozbawiła mnie i Yarqa

dexa


DEXA /jacekdl@o2.pl/ GG 3977 niestety na razie www.papierline.pl

moja mała galeria

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już magnetyczny statecznik to mam nadzieje ze dostane w swoim miescie to wypytam jak to podlaczyc, a te Twoje pc to jakiej firmy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak czytam ten wątek to się zaczęłam zastanawiać, jakim cudem udało mi się samej poskładać zestaw do świetlówek T5 i podłączyć "zwykłą" świetlówkę do statecznika z żarówki energooszczędnej, na biologii tego nie uczą...

Ehh niektórzy faceci się chyba za bardzo ostatnio feminizują... ;)


zasadniczo są dwa uda: albo się uda, albo się nie uda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.