Skocz do zawartości

Historia edycji

Artur Tokajuk

Artur Tokajuk

Dzięki :D To dopiero pierwszy kawałek - będzie zarówno po polsku, jak i po angielsku :D 

Angielskim mocno się nie przejmuję, bo urodziłem się w Polsce. W USA co druga osoba mówi z dziwnym akcentem :D Więcej tam cudzoziemców niż Amerykanów. W zasadzie mastering tego nagrania wykonał Richard Addison z Kanady i nie zwracał uwagi na akcent, bo rozumie, że nigdy nie będę miał takiego, jak osoba urodzona w kraju, w którym mówi się w języku angielskim :) Dlaczego nie wybieram zatem polskich utworów? Nie ma co ukrywać, łatwiej znaleźć piękną piosenkę anglojęzyczną, bo po prostu więcej ich powstaje niż w Polsce - repertuar jest dużo bogatszy. Nie oznacza to, że polskich wykonań u mnie nie będzie ;) 

Jeśli chodzi o komponowanie, to już będzie tylko po polsku :) Ostatnio jakoś brak weny, więc nagram kilka coverów dla treningu. 

Artur Tokajuk

Artur Tokajuk

Dzięki :D Będzie po Polsku i po Angielsku, mix :D 

Angielskim mocno się nie przejmuje bo urodziłem się w Polsce. W Usa co 2 osoba mówi w dziwnym Akcencie :D Więcej tam cudzoziemców niż Amerykańców. W zasadzie Mastering tego nagrania wykonał "Richard Addison" z Canady i raczej nie miał bólu d*py o akcent :). Bardziej problemem jest to, że z Polskiego repertuaru nic mi za bardzo wokalnie nic nie leży. Na Świecie jest znacznie więcej zespołów niż w samej Polsce. Jeśli miałbym śpiewać Perfect bądź Myslovitz to wolałbym tego nie robić, to cios poniżej pasa :D. Chodzi mi o to głównie, że mój wokal leży w naprawdę nie wielu Piosenkach i dobrze mi się je śpiewa. 

Jeśli chodzi o komponowanie to już będzie tylko po Polsku :) Ostatnio jakoś brak weny, więc nagram kilka coverów dla treningu

Artur Tokajuk

Artur Tokajuk

Dzięki :D Będzie po Polsku i po Angielsku, mix :D 

Angielskim mocno się nie przejmuje. W Usa co 2 osoba mówi w dziwnym Akcencie :D Więcej tam cudzoziemców niż Amerykańców. W zasadzie Mastering tego nagrania wykonał "Richard Addison" z Canady i raczej nie miał bólu d*py o akcent :). Bardziej problemem jest to, że z Polskiego repertuaru nic mi za bardzo wokalnie nic nie leży. Na Świecie jest znacznie więcej zespołów niż w samej Polsce. Jeśli miałbym śpiewać Perfect bądź Myslovitz to wolałbym tego nie robić, to cios poniżej pasa :D. Chodzi mi o to głównie, że mój wokal leży w naprawdę nie wielu Piosenkach i dobrze mi się je śpiewa. 

Jeśli chodzi o komponowanie to już będzie tylko po Polsku :) Ostatnio jakoś brak weny, więc nagram kilka coverów dla treningu

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.