Skocz do zawartości

Historia edycji

sith114

sith114

Godzinę temu, Reefbos napisał:

To nie takie "Oj tam" (nie dopatrzyłem się sarkazmu).
Od sprawności ich urządzeń zależą podstawowe parametry. Kupuję z WiFi, to powinienem mieć pewność jego niezawodności szczególnie przy takiej cenie.
Konsekwencją braku połączenia może być akwarystyczne nieszczęście podczas naszej nieobecności. Łatwo to sobie wyobrazić.

I tu się z Tobą zgadzam ;)
Ale mając pewne doświadczenia z systemami wbudowanymi. Powiem Ci że te Twoje kilka czy naście tysiecy to jest nic w porównaniu do tego co się odwala i jakoś świat się nie zawala i firmy nie bankrutują.

Ale oczywiście ja bym tego ze nie zostawił i wyjaśnił sprawę dlaczego tak ich urządzenie ma ;)

Z ciekawości sprawdziłem chinczyka sonoff tez sie łaczy po wifi.
Zrobiłem test:
Sonoff i router off.
Właczyłem sonoffa, odczekałem x minut.
Włączyłem router.
Po chwili wszystko trybi.

Urządzenie za 20 zł ;)

sith114

sith114

5 minut temu, Reefbos napisał:

To nie takie "Oj tam" (nie dopatrzyłem się sarkazmu).
Od sprawności ich urządzeń zależą podstawowe parametry. Kupuję z WiFi, to powinienem mieć pewność jego niezawodności szczególnie przy takiej cenie.
Konsekwencją braku połączenia może być akwarystyczne nieszczęście podczas naszej nieobecności. Łatwo to sobie wyobrazić.

I tu się z Tobą zgadzam ;)
Ale mając pewne doświadczenia z systemami wbudowanymi. Powiem Ci że te Twoje kilka czy naście tysiecy to jest nic w porównaniu do tego co się odwala i jakoś świat się nie zawala i firmy nie bankrutują.

Ale oczywiście ja bym tego ze nie zostawił i wyjaśnił sprawę dlaczego tak ich urządzenie ma ;)

sith114

sith114

2 minuty temu, Reefbos napisał:

To nie takie "Oj tam" (nie dopatrzyłem się sarkazmu).
Od sprawności ich urządzeń zależą podstawowe parametry. Kupuję z WiFi, to powinienem mieć pewność jego niezawodności szczególnie przy takiej cenie.
Konsekwencją braku połączenia może być akwarystyczne nieszczęście podczas naszej nieobecności. Łatwo to sobie wyobrazić.

I tu się z Tobą zgadzam ;)
Ale mając pewne doświadczenia z systemami wbudowanymi. Powiem Ci że te Twoje kilka czy naście tysiecy to jest nic w porównaniu do tego co się odwala i jakoś świat się nie zawala i firmy nie bankrutują.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.