Skocz do zawartości

Historia edycji

Reefbos

Reefbos

W dniu 23.12.2019 o 14:14, silvia napisał:

zawsze możesz podłączyć .. swój router

Skończyło się na podłączeniu drugiego routera. Reeffactory - muszę to podkreślić - ma naprawdę doskonałą obsługę posprzedażną. Nigdy dotąd nie spotkałem się z takim zaangażowaniem w problem klienta. Telefonicznie pokierowali moją pracą (jestem totalnym laikiem w tych sprawach). Wszystko działa jak potrzeba. Sensor melduje się na stronie. Dostaję mailowe powiadomienia o wszelkich zmianach jego stanu. Informacja przychodzi w niecałą minutę (wiem, że zależy to od obciążenia sieci).

Przy okazji dowiedziałem się, że w najbliższym czasie wypuszczą lampę/lampy i pompy dozujące. W bliskich planach pomiar pH, kH, zasolenia, Ca, Mg, PO4 i NO3.
Wpis nie jest sponsorowany. Robię to z czystą przyjemnością będąc pod wrażeniem jakości obsługi.

Reefbos

Reefbos

W dniu 23.12.2019 o 14:14, silvia napisał:

zawsze możesz podłączyć .. swój router

Skończyło się na podłączeniu drugiego routera. Reeffactory - muszę to podkreślić - ma naprawdę doskonałą obsługę posprzedażną. Nigdy dotąd nie spotkałem się z takim zaangażowaniem w problem klienta. Telefonicznie pokierowali moją pracą (jestem totalnym laikiem w tych sprawach). Wszystko działa jak potrzeba. Sensor melduje się na stronie. Dostaję mailowe powiadomienia o wszelkich zmianach jego stanu.

Przy okazji dowiedziałem się, że w najbliższym czasie wypuszczą lampę/lampy i pompy dozujące. W bliskich planach pomiar pH, kH, zasolenia, Ca, Mg, PO4 i NO3.
Wpis nie jest sponsorowany. Robię to z czystą przyjemnością będąc pod wrażeniem jakości obsługi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.