Skocz do zawartości

Historia edycji

FajnyRadziu

FajnyRadziu

W dniu 29.12.2019 o 19:10, Nik@ napisał:

Ryb karmić turystom nie wolno, ale ja na tej łodzi zauważyłam, że przy rurach odprowadzających wodę z toalety gromadzi się multum ryb. Po kazym spuszczeniu wody w toalecie widać było poruszenie u tych czekajacych ryb, jakby u nas w kryzysie kawę rzucili. Te ryby nie czekają przecież aż ktoś się wysika. Pewnie są nauczone, że tamtędy wydostają się resztki jedzenia  spłukiwane z naczyń po nurkach, a przecież to nie nurkowie je płuczą. Sami Egipcjanie mają więc wpływ na to, że ryby dostają pokarm od ludzi, zupełnie dla nich niewłaściwy i na to, co sami z plaży usuną.

Tzn, że spuszczają wodę z kibla oraz reszki żarcia prosto do wody w strefie przybrzeżnej? 

Zabrzmi to rasistowsko ale cholerne brudasy.

Mozemy się dwoić i kroić a takie nacje z Indiami na czele po prostu zduszą i wytłuką całą planetę. Oni mają smród, brud i syf we krwi. 

Miałemm też tą nieprzyjemność pływać z ludźmi z tych rejonów i oni po prostu NIE KUMAJĄ że robią coś złego. Dla nich to naturalne, że śmieci można wywalić do morza. 

Grrrrr nieznoszę tego odkąd poznałem co się dzieje z morzami na świecie i na własne oczy widziałem w jak głębokim dupsku jesteśmy. 

Żaden statek nie ma prawa bez oczyszczenia usuwać czegokolwiek do 12 mil. 

Naturalnie Europa i inne kraje rozwinięte się starają a reszta... 

Sorry za offtop ale zawsze się gotuję jak takie rzeczy słyszę czy czytam. 

Pewnie miło się w tym syfie pływało. 

Powinni wprowadzić deklaracje wywowzu np martwej skały czy jakiegoś życia i kosić za to tax i ograniczyć wagowo/objętościowo. 

Ktoś kogo stać szczęśliwy bo ma co chciał i bierze ryzyko czy dowiezie a oni mają hajs. 

Nie wierzę, że tam tego nie rozkradają i nie wywożą po cichu a wielkie hurtownie z tego nie korzystają. 

FajnyRadziu

FajnyRadziu

W dniu 29.12.2019 o 19:10, Nik@ napisał:

Ryb karmić turystom nie wolno, ale ja na tej łodzi zauważyłam, że przy rurach odprowadzających wodę z toalety gromadzi się multum ryb. Po kazym spuszczeniu wody w toalecie widać było poruszenie u tych czekajacych ryb, jakby u nas w kryzysie kawę rzucili. Te ryby nie czekają przecież aż ktoś się wysika. Pewnie są nauczone, że tamtędy wydostają się resztki jedzenia  spłukiwane z naczyń po nurkach, a przecież to nie nurkowie je płuczą. Sami Egipcjanie mają więc wpływ na to, że ryby dostają pokarm od ludzi, zupełnie dla nich niewłaściwy i na to, co sami z plaży usuną.

Tzn, że spuszczają wodę z kibla oraz reszki żarcia prosto do wody w strefie przybrzeżnej? 

Zabrzmi to rasistowsko ale cholerne brudasy.

Mozemy się dwoić i kroić a takie nacje z Indiami na czele po prostu zduszai wytłuką całą planetę. Oni mają smród, brud i syf we krwi. 

Miem też tą nieprzyjemność pływać z ludźmi z tych rejonów i oni po prostu NIE KUMAJĄ ze robią coś złego. Dla nich to naturalne, że śmieci można wywalić do morza. 

Grrrrr nieznoszę tego odkąd poznałem co się dzieje z morzami na świecie i na własne oczy widziałem w jak głębokim dupsku jesteśmy. 

Żaden statek nie ma prawa bez oczyszczenia usuwać czegokolwiek do 12 mil. 

Naturalnie Europa i inne kraje rozwinięte się starają a reszta... 

Sorry za offtop ale zawsze się gotuję jak takie rzeczy słyszę czy czytam. 

Pewnie miło się w tym syfie pływało. 

Powinni wprowadzić deklaracje wywowzu np martwej skały czy jakiegoś życia i kosić za to tax i ograniczyć wagowo/objętościowo. 

Ktoś kogo stać szczęśliwy bo ma co chciał i bierze ryzyko czy dowiezie a oni mają hajs. 

Nie wierzę, że tam tego nie rozkradają i nie wywożą po cichu a wielkie hurtownie z tego nie korzystają. 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.