Skocz do zawartości

Historia edycji

Nik@

Nik@

Mam obydwie, ale w większym akwarium. Wcześniej obie były w 360l, teraz w 750. Zupełnie nie wchodzą sobie w paradę. Zagiewka jednak jest terytorialna, może dreczyc nowe, małe ryby. Raz wpuściłam dwie babeczki gobiosoma oceanops i zaraz musiałam je odlowic. Chrysus nie wadzi nikomu, a mój już jest dorosły. Jest jedną z moich pierwszych ryb i nigdy nie widziałam, żeby interesował się żadnymi nowymi rybami, nawet nowych małych wargaczy cirrhilabrus nie ruszyl. Ale on może wyjadac drobne organizmy ze skał i może być problem z mandarynem, jeśli nie przyjmuje nrozonek.

Zagiewki bym jednak drugi raz nie kupiła, bo ona lubi zabijać krewetki. Czyszczących mi nie ruszyła, ale seticaudata poznikały i chyba to jej sprawka.

 

Nik@

Nik@

Mam obydwie, ale w większym akwarium. Wcześniej obie były w 360l, teraz w 750. Zupełnie nie wchodzą sobie w paradę. Zagiewka jednak jest terytorialna, może dreczyc nowe, małe ryby. Raz wpuściłam dwie babeczki gobiosoma oceanops i zaraz musiałam je odlowic. Chrysus nie wadzi nikomu, a mój już jest dorosły. Jest jedną z moich pierwszych ryb i nigdy nie widziałam, żeby interesował się żadnymi nowymi rybami, nawet nowych małych wargaczy cirrhilabrus nie ruszyl.

Zagiewki bym jednak drugi raz nie kupiła, bo ona lubi zabijać krewetki. Czyszczących mi nie ruszyła, ale seticaudata poznikały i chyba to jej sprawka.

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.