Skocz do zawartości

Historia edycji

dale

dale

4 godziny temu, @Pawel napisał:

Aby nie robić sobie problemów glony zdobyłem przez Facebooka pomijając nano reef. 

A ja zapytałem, dostałem odpowiedź i też nikt nie robił problemów. Właśnie o makroglony.

No, ale skoro fejsbuk taki wspaniały, tyle można "zdobyć" pomijając nano-reef - to dziwię się że jeszcze tu jesteś...

2 godziny temu, tedeus63 napisał:

Obiektywnie duzo ludzi ucieklo do aqua-ref 

 

2 godziny temu, tedeus63 napisał:

Obiektywnie duzo ludzi ucieklo do aqua-ref  ;)

Tam handelek kwitnie az milo

A wiesz może ile osób - nie pytam już o nicki :) Ale ile osób jesteś w stanie wskazać że odeszło?

@Beti - moim zdaniem to bardziej kwestia okazjonalności i sposobu, bo np. ja mógłbym co tydzień kilka porcji glonów na targowisko wrzucić, tak samo kilka osób ma stałe hodowle fito czy zoo - a nie o to chyba chodziło. Problem, bo przez paru handlarzy zrobił się syf i sporo osób oberwało rykoszetem.

dale

dale

4 godziny temu, @Pawel napisał:

Aby nie robić sobie problemów glony zdobyłem przez Facebooka pomijając nano reef. 

A ja zapytałem, dostałem odpowiedź i też nikt nie robił problemów. Właśnie o makroglony.

No, ale skoro fejsbuk taki wspaniały, tyle można "zdobyć" pomijając nano-reef - to dziwię się że jeszcze tu jesteś...

2 godziny temu, tedeus63 napisał:

Obiektywnie duzo ludzi ucieklo do aqua-ref 

 

2 godziny temu, tedeus63 napisał:

Obiektywnie duzo ludzi ucieklo do aqua-ref  ;)

Tam handelek kwitnie az milo

A wiesz może ile osób - nie pytam już o nicki :) Ale ile osób jesteś w stanie wskazać że odeszło?

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.