Skocz do zawartości

Historia edycji

Arek77

Arek77

Myślę, że jeśli to będzie kawałek żywej skały z dziaĺającego zbiorniks przetransportowany w wodzie i cieple to nie powinno nic się stać. Gorzej będzie jak kupisz żywą skałę (w rozumieniu ożywioną tj. z jakiegoś dziaĺającego zbiornika) i będzie ona szła kurierem czy jakimś innym transportem,  ktòry spowoduje, że większość z tego co w niej jest żywe padnie to możesz mieć problem. To co padło będzie musiało zostać przerobione przez bakterie i możesz mieć bardziej burzliwe dojrzewanie. 

Ja mam ten problem, że do najbliższego sklepu z akwarystyką morską mam ponad 130 km, ale poszukałem na olx kto ma w okolicy do sprzedaży coś związanego z morszczyznà i znalazłem osobę sprzedającą zaczepki korali 30 km ode mnie. Zadzwoniłem i nie było problemu z wodą ( przy okazji dostaĺem za darmochę kawałek pseudogorgoni i kraba pustelnika ktòrego miał w sumpie.

 

Arek77

Arek77

Myślę, że jeśli to będzie kawałek żywej skały przetransportowany w wodzie i cieple to nie powinno nic się stać. Gorzej będzie jak kupisz żywą skałę (w rozumieniu ożywioną tj. z jakiegoś dziaĺającego zbiornika) i będzie ona szła kurierem czy jakimś innym transportem,  ktòry spowoduje, że większość z tego co w niej jest żywe padnie to możesz mieć problem. To co padło będzie musiało zostać przerobione przez bakterie i możesz mieć bardziej burzliwe dojrzewanie. 

Ja mam ten problem, że do najbliższego sklepu z akwarystyką morską mam ponad 130 km, ale poszukałem na olx kto ma w okolicy do sprzedaży coś związanego z morszczyznà i znalazłem osobę sprzedającą zaczepki korali 30 km ode mnie. Zadzwoniłem i nie było problemu z wodą ( przy okazji dostaĺem za darmochę kawałek pseudogorgoni i kraba pustelnika ktòrego miał w sumpie.

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.