Skocz do zawartości

Historia edycji

PiotrMi

PiotrMi

Dzień 26 

Okrzemki na całego, to już nie jest delikatna plaga.

Dodatkowo w niektórych miejscach robią mi się takie jakby gluty o długości kilku centymetrów. W innych miejscach, gdzie gluty są krótsze, pojawiają się  w nich bąbelki powietrza.

NO2 wyszło mi poza skalę...

Wpuściłem do akwarium dwa woreczki z żywymi kiełżami i dwa woreczki z żywymi widłonogami.

W akwarium dołożyłem również kilka malutkich miękkich korali i trzy ślimaki trochusy (wiem, że za wcześnie ale jakoś muszę tę martwicę pchnąć w stronę życia).

Ślimaki, czyszczą ten mój rdzawy nalot niemal do białej skały.

Wymieniłem również mój odpieniacz Skimz SH1 (w mojej ocenie może on mieć pewne problemy konstrukcyjne i jest baaardzo głośny). Aktualnie w zbiorniku pracuje TUNZE 9001 bez regulacji (w porównaniu do poprzedniego Skimz jest niemal bezgłośny).

W panelu po wymianie odpieniacza zrobiło się nieco miejsca i wypełniłem je jednym litrem Siporaxu.

 

IMAG2141.jpg

PiotrMi

PiotrMi

Dzień 26 

Okrzemki na całego, to już nie jest delikatna plaga.

Dodatkowo w niektórych miejscach robią mi się takie jakby gluty o długości kilku centymetrów. W innych miejscach, gdzie gluty są krótsze, pojawiają się  w nich bąbelki powietrza.

NO2 wyszło mi poza skalę...

Wpuściłem do akwarium dwa woreczki z żywymi kiełżami i dwa woreczki z żywymi widłonogami.

W akwarium dołożyłem również kilka malutkich miękkich korali i trzy ślimaki trochusy (wiem, że za wcześnie ale jakoś muszę tę martwicę pchnąć w stronę życia).

Ślimaki, czyszczą ten mój rdzawy nalot niemal do białej skały.

Wymieniłem również mój odpieniacz Skimz SH1 (w mojej ocenie może on mieć pewne problemy konstrukcyjne i jest baaardzo głośny). Aktualnie w zbiorniku pracuje TUNZE 9001 bez regulacji (w porównaniu do poprzedniego Skimz jest niemal bezgłośny)

W panelu po wymianie odpieniacza zrobiło się nieco miejsca i wypełniłem je jednym litrem Siporaxu.

IMAG2141.jpg

PiotrMi

PiotrMi

Dzień 26 

Okrzemki na całego, to już nie jest delikatna plaga.

Dodatkowo w niektórych miejscach robią mi się takie jakby gluty o długości kilku centymetrów. W innych miejscach, gdzie gluty są krótsze, pojawiają się  w nich bąbelki powietrza.

NO2 wyszło mi poza skalę...

Wpuściłem do akwarium dwa woreczki z żywymi kiełżami i dwa woreczki z żywymi widłonogami.

W akwarium dołożyłem również kilka malutkich miękkich korali i trzy ślimaki trochusy (wiem, że za wcześnie ale jakoś muszę tę martwicę pchnąć w stronę życia).

Ślimaki, czyszczą ten mój rdzawy nalot niemal do białej skały.

IMAG2141.jpg

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.