Skocz do zawartości

Historia edycji

Nik@

Nik@

46 minut temu, Laszek napisał:

Jedem z krabów Paractaea monodi. Występują w różnych kolorach.

Na pewno to nie ten krab. Mój nie ma czerwonych oczu, zupełnie inną fakture na ciele, nie pasują też szczypce.

Edit: pomysl każdej osoby docenię, sprawdzę każda podpowiedź, ale wywołam też @Maelen i @marking z prośbą o rzut okiem, bo posiadaja oni wyjątkowe umiejetnosci w temacie identyfikacji zwierzaków. Pomożecie? ;)

Waza się losy tego krabika. Skoro Rawka się go wystraszyła (tak mi się wydaje) to musi to być niezły zakapior. Do "kibla" na pewno nie pójdzie. Albo mu znajdę nowy dom, albo trafi do sumpa. Zależnie od tego, czego się o nim dowiem trafi albo do raju w refugium, albo do czyśćca w komorze pompy. 

 

Nik@

Nik@

39 minut temu, Laszek napisał:

Jedem z krabów Paractaea monodi. Występują w różnych kolorach.

Na pewno to nie ten krab. Mój nie ma czerwonych oczu, zupełnie inną fakture na ciele, nie pasują też szczypce.

Edit: pomysl każdej osoby docenię, sprawdzę każda podpowiedź, ale wywołam też @Maelen i @marking z prośbą o rzut okiem, bo posiadaja oni wyjątkowe umiejetnosci w temacie identyfikacji zwierzaków. 

Waza się losy tego krabika. Skoro Rawka się go wystraszyła (tak mi się wydaje) to musi to być niezły zakapior. Do "kibla" na pewno nie pójdzie. Albo mu znajdę nowy dom, albo trafi do sumpa. Zależnie od tego, czego się o nim dowiem trafi albo do raju w refugium, albo do czyśćca w komorze pompy. 

 

Nik@

Nik@

34 minuty temu, Laszek napisał:

Jedem z krabów Paractaea monodi. Występują w różnych kolorach.

Na pewno to nie ten krab. Mój nie ma czerwonych oczu, zupełnie inną fakture na ciele, nie pasują też szczypce.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.