Skocz do zawartości

Historia edycji

Nik@

Nik@

14 minut temu, Tapajos32 napisał:

Poczułem dziwny niepokój gdy tak patrzy na mnie z tego worka na filmiku - i ta dziwna twarz na karapaksie ,na dodatek nawet rawka wymiękła ……. :D 

To, że Rawka wymiekla mnie też zdziwiło, przecież to jest według źródeł w internetach maszyna do zabijania. 

Tymczasem zwierzak boi się takich dużych krabów, jak ten z worka, mniejszemu też odpuściła, za to jest wdzięczna za ślimaczki turbo, które delikatnie zabiera z gołych palców. Może trafilam rawke-fajtlape :)

Mial być killer, który bez problemu tłucze szybę akwarium, który miażdży kości dłoni akwarysty czy nurka. A ona jest wyjątkowo spokojna, nigdy nawet nie próbowała atakować mojej dłoni. 

Krab gdzieś się schował w tym sumpie, nie mam pojęcia, czym go karmić. Myślałam, że zjadł ten kawałek krewetki i stynki, ale nie. Dziś rano leżały w pojemniku chyba nieruszone. Krab je po prostu zagarnął pod siebie, a ja myślałam, że zjadł. Glona też nie ruszył.  No nic, skoro nie chciał pokazac, czym mu dogodzić, to dostanie raz na czas kawałek glona czy algi nori, a jak to nie pasuje, to niech sobie mysis czy kiełże łowi.

Nik@

Nik@

11 minut temu, Tapajos32 napisał:

Poczułem dziwny niepokój gdy tak patrzy na mnie z tego worka na filmiku - i ta dziwna twarz na karapaksie ,na dodatek nawet rawka wymiękła ……. :D 

To, że Rawka wymekla mnie też zdziwiło, przecież to jest według źródeł w internetach maszyna do zabijania. 

Tymczasem zwierzak boi się takich dużych krabów, jak ten z worka, mniejszemu też odpuściła, za to jest wdzięczna za ślimaczki turbo, które delikatnie zabiera z gołych palców. Może trafilam rawke-fajtlape :)

Mial być killer, który tłucze akwarium, który miażdży kości dłoni akwarysty czy nurka. A ona jest wyjątkowo spokojna, nigdy nawet nie próbowała atakować mojej dłoni. 

Krab gdzieś się schował w tym sumpie, nie mam pojęcia, czym go karmić. Myślałam, że zjadł ten kawałek krewetki i stynki, ale nie. Dziś rano leżały w pojemniku chyba nieruszone. Krab je po prostu zagarnął pod siebie, a ja myślałam, że zjadł. Glona też nie ruszył.  No nic, skoro nie chciał pokazac, czym mu dogodzić, to dostanie raz na czas kawałek glona czy algi nori, a jak to nie pasuje, to niech sobie mysis czy kiełże łowi.

Nik@

Nik@

1 minutę temu, Tapajos32 napisał:

Poczułem dziwny niepokój gdy tak patrzy na mnie z tego worka na filmiku - i ta dziwna twarz na karapaksie ,na dodatek nawet rawka wymiękła ……. :D 

To, że Rawka wymekla mnie też zdziwiło, przecież to jest według źródeł w internetach maszyna do zabijania. 

Tymczasem zwierzak boi się takich dużych krabów, jak ten z worka, mniejszemu też odpuściła, za to jest wdzięczna za ślimaczki turbo, które delikatnie zabiera z gołych palców. Może trafilam rawke-fajtlape :)

Mial być killer, który tłucze akwarium, który miażdży kości dłoni akwarysty czy nurka. A ona jest wyjątkowo spokojna, nigdy nawet nie próbowała atakować mojej dłoni. 

Krab gdzieś się schował w tym sumpie, nie mam pojęcia, czym go karmić. Myślałam, że zjadł ten kawałek krewetki i stynki, ale nie. Dziś rano leżały w pojemniku chyba nieruszone. Krab je po prostu zagarnął pod siebie, a ja myślałam, że zjadł. Global też nie ruszył.  No nic, skoro nie chciał pokazac, czym mu dogodzić, to dostanie raz na czas kawałek glona czy algi nori, a jak to nie pasuje, to niech sobie mysis czy kiełże łowi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.