Skocz do zawartości

Historia edycji

petroniusz2

petroniusz2

5 minut temu, R3BEL napisał:

Co do rollermata to chęć posiadania spowodowana jest tylko jedną rzeczą - uproszczeniem filtracji wody. Mnie np to ciągłe czyszczenie skarpety czy też wymiana włókniny zwyczajnie znudziło, więc skoro mogę ten proces zautomatyzować to czemu nie B)

A co się tyczy herbtany to może przy lepszej filtracji nie będzie w przyszłości dylematów co zrobić z odpieniaczem na okres kuracji. Na tą chwilę widzę jednak, że jak odpieniacz nie działa to w moim zbiorniku zaczynają się dziać rzeczy, których wolałbym uniknąć. A i tak myślę aby w przyszłości zainwestować w jakiś zbiornik do kwarantanny i wtedy nie byłoby problemu z laniem chemii do głównego ;)

Weź postaw odpieniacz na jakiejś podstawce , zmniejsz dopływ wody do odpieniacza przez przytkanie dopływu , zmniejsz moc pompy jak możesz . Proszę są sposoby , dasz radę , kombinuj .Nie ma opcji obyś go na pienienie na sucho nie ustawił . Mam odpieniacz NYOSa ostatnio byłem niezadowolony , przelewa  przelewa no po prostu ręce mi opadały . Kombinowałem , przytykałem dopływ , ustawiałem na podstawkach :) :) a wiecie jaka byłe przyczyna ??

Był po prostu już do czyszczenia po 4 miesiącach :) wyczyściłem i jak ręką odjął . Czaryyyyy przestał przelewać :)

petroniusz2

petroniusz2

4 minuty temu, R3BEL napisał:

Co do rollermata to chęć posiadania spowodowana jest tylko jedną rzeczą - uproszczeniem filtracji wody. Mnie np to ciągłe czyszczenie skarpety czy też wymiana włókniny zwyczajnie znudziło, więc skoro mogę ten proces zautomatyzować to czemu nie B)

A co się tyczy herbtany to może przy lepszej filtracji nie będzie w przyszłości dylematów co zrobić z odpieniaczem na okres kuracji. Na tą chwilę widzę jednak, że jak odpieniacz nie działa to w moim zbiorniku zaczynają się dziać rzeczy, których wolałbym uniknąć. A i tak myślę aby w przyszłości zainwestować w jakiś zbiornik do kwarantanny i wtedy nie byłoby problemu z laniem chemii do głównego ;)

Weź postaw odpieniacz na jakiejś podstawce , zmniejsz dopływ wody do odpieniacza przez przytkanie dopływu , zmniejsz moc pompy jak możesz . Proszę są sposoby , dasz radę , kombinuj .Nie ma opcji obyś go na pienienie na sucho nie ustawił .

petroniusz2

petroniusz2

2 minuty temu, R3BEL napisał:

Co do rollermata to chęć posiadania spowodowana jest tylko jedną rzeczą - uproszczeniem filtracji wody. Mnie np to ciągłe czyszczenie skarpety czy też wymiana włókniny zwyczajnie znudziło, więc skoro mogę ten proces zautomatyzować to czemu nie B)

A co się tyczy herbtany to może przy lepszej filtracji nie będzie w przyszłości dylematów co zrobić z odpieniaczem na okres kuracji. Na tą chwilę widzę jednak, że jak odpieniacz nie działa to w moim zbiorniku zaczynają się dziać rzeczy, których wolałbym uniknąć. A i tak myślę aby w przyszłości zainwestować w jakiś zbiornik do kwarantanny i wtedy nie byłoby problemu z laniem chemii do głównego ;)

Weź postaw odpieniacz na jakiejś podstawce , zmniejsz dopływ wody do odpieniacza przez przytkanie dopływu , zmniejsz moc pompy jak możesz . Proszę są sposoby , dasz radę , kombinuj .

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.