Skocz do zawartości

Historia edycji

pdz

pdz

6 minut temu, Słony leszcz napisał:

Może tak być

image.png.90fa53dc6c675296c126e5d98db8d109.png

Jeśli faktycznie, to strasznie mylące jest. W takim podsumowaniu to się spodziewam ostatecznej kwoty, a te "podatki" pod spodem to rozumiem raczej jako "w tym vat". Trochę jak na fakturze czy paragonie. Masz kwotę całkowitą i wyszczególnioną dodatkowo kwotę vat. Ciekawe, czy to w ogóle jest legalne? Nie pamiętam jak to było, jak kupowałem. W historii zamówień mam tam jednak podaną też kwotę brutto ostateczną.

Tak czy inaczej, jeśli faktycznie jest 244 netto, to trochę traci sens robić zakupy bezpośrednio u nich.

Tak, cały czas przeglądam jakie Hanki dokupić i myślałem, ze kosztuje 244, czyli nieco taniej niż w Erybce, to jest mylące i szczerze mówiąc takei trochę "januszowe".

Kwota netto i podatek powinien być małymi a cena brutto lub suma do zapłaty dużymi, chyba, że to zrobione typowo pod firmy, które interesuje kwota netto.

pdz

pdz

2 minuty temu, Słony leszcz napisał:

Może tak być

image.png.90fa53dc6c675296c126e5d98db8d109.png

Jeśli faktycznie, to strasznie mylące jest. W takim podsumowaniu to się spodziewam ostatecznej kwoty, a te "podatki" pod spodem to rozumiem raczej jako "w tym vat". Trochę jak na fakturze czy paragonie. Masz kwotę całkowitą i wyszczególnioną dodatkowo kwotę vat. Ciekawe, czy to w ogóle jest legalne? Nie pamiętam jak to było, jak kupowałem. W historii zamówień mam tam jednak podaną też kwotę brutto ostateczną.

Tak czy inaczej, jeśli faktycznie jest 244 netto, to trochę traci sens robić zakupy bezpośrednio u nich.

Tak, cały czas przeglądam jakie Hanki dokupić i myślałem, ze kosztuje 244, czyli nieco taniej niż w Erybce, to jest mylące i szczerze mówiąc takei trochę "januszowe".

Kwota netto i podatek powinien być małymi a cena brutto lub suma do zapłaty dużymi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.