Skocz do zawartości

Historia edycji

sith114

sith114

Elektryka powoli zaczyna nabierać finalnego kształtu:

Tm98x2q.jpg

VTsDcMu.jpg

ZD9eCYq.jpg

 

W sumie byłem w szoku za 4 przeloty w lokalnym "elektryku" zapłaciłem 4zł 20 groszy u żabojadów w Castoramie wydoiliby ze mnie z 35 albo i 40 zł. Bo nie dość ze na sztuce maja przebitkę x4 to jeszcze sprzedają komplety po 5 sztuk. Warto jednak wspierać lokalnie naszych przedsiębiorców. Denerwuję mnie ten patent z kondensatorami, żeby ograniczyć piszczenie driverów. Niby Magu o tym informuje jak się człowiek dopytuję, a miejsca na płytce nie ma i trzeba uskuteczniać patenty z wtykaniem kondensatorów w złącza razem z kablem... Zastanawiam się czy ich nie wywalić i liczyć na to, że jak obudowa będzie zamknięta to piszczenia nie będzie słychać.

sith114

sith114

Elektryka powoli zaczyna nabierać finalnego kształtu:

Tm98x2q.jpg

VTsDcMu.jpg

ZD9eCYq.jpg

 

W sumie byłem w szoku za 4 przeloty w lokalnym "elektryku" zapłaciłem 4zł 20 groszy u żabojadów w Castoramie wydoiliby ze mnie z 35 albo i 40 zł. Bo nie dość ze na sztuce maja przebitkę x4 to jeszcze sprzedają komplety po 5 sztuk. Warto jednak wspierać lokalnie naszych przedsiębiorców. Denerwuję mnie ten patent z kondensatorami, żeby ograniczyć piszczenie driverów. Niby Magu o tym informuje jak się człowiek dopytuję, a miejsca na płytce nie ma i trzeba uskuteczniać patenty z wtykaniem kondensatorów w złącza razem z kablem...

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.