Skocz do zawartości

Historia edycji

sith114

sith114

Kusi mnie żeby coś podziałać dalej z lampą na pewno ruszę na dniach ten temat:

 

Jako, że miałem w rękach kessila, a niedługo będę miał w sumie po ręką u kolegi ;) To mam pewien pomysł jak połączyć mój setup ledów z optyką jak kessil ;)

wlgA7qN.png

 

Uprzedzam to wstępny zarys dlatego nie ma ścieżek etc jak ruszę z tematem to najpierw dobiorę optykę, a potem zajmę się projektem ;)

sith114

sith114

Kusi mnie żeby coś podziałać dalej z lampą na pewno ruszę na dniach ten temat:

 

Jako, że miałem w rękach kessila, a niedługo będę miał w sumie po ręką u kolegi ;) To mam pewien pomysł jak połączyć mój setup ledów z optyką jak kessil ;)

KDlyXOK.png\

 

Uprzedzam to wstępny zarys dlatego nie ma ścieżek etc jak ruszę z tematem to najpierw dobiorę optykę, a potem zajmę się projektem ;)

sith114

sith114

Kusi mnie żeby coś podziałać dalej z lampą na pewno ruszę na dniach ten temat:

 

Jako, że miałem w rękach kessila, a niedługo będę miał w sumie po ręką u kolegi ;) To mam pewien pomysł jak połączyć mój setup ledów z optyką jak kessil ;)

KDlyXOK.png\

 

Uprzedzam to wstępny zarys dlatego nie ma scieżek etc jak ruszę z tematem to najpierw dobiorę optykę, a potem zajmę się projektem ;)

sith114

sith114

Kusi mnie żeby coś podziałać dalej z lampą na pewno ruszę na dniach ten temat:

 

Jako, że miałem w rękach kessila, a niedługo będę miał w sumie po ręką u kolegi ;) To mam pewien pomysł jak połączyć mój setup ledów z optyką jak kessil ;)

KDlyXOK.png

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.