Skocz do zawartości

Historia edycji

sith114

sith114

12 godzin temu, Coltrane napisał:

super projekt, trzymam kciuki. Pozwolę sobie tylko sprostować że 48led o mocy 3W nie równa się 144W mocy lampy ;) aby tak było to przy prądzie 700mA potrzebowałbyś napięcie na LED 4,28V co nie będzie miało miejsca.

W jakim celu chcesz robić termotransfer na radiator? sam toner na 100% uda się przenieść, pytanie po co?

 

Co do mocy oczywiście gdzieś w praktyce 2,5W chyba wychodzi z tego leda. Mam na myśli moc „zamontowaną”

Chce mieć ładnie rozmieszczone ledy, a ze czasem lubię kombinować. A swego czasu pcb robiłem to się wykorzystam patent ;) 

12 godzin temu, pdz napisał:

Jak w większości zaczyna się "od Magu" + coś tam ;-)

Zapowiada się ładnie , schludnie, trzymam kciuki.

Planujesz chłodzenie pasywne czy jednak wentylatory będą potrzebne ?

Bedzie aktywne, ale jeszcze nie dobrane. Mam jakieś stare wiatraki 120mm jak np 2 będą ok to je wymienię na coś lepszego i cichego. Ale to na spokojnie ;) 

sith114

sith114

12 minut temu, Coltrane napisał:

super projekt, trzymam kciuki. Pozwolę sobie tylko sprostować że 48led o mocy 3W nie równa się 144W mocy lampy ;) aby tak było to przy prądzie 700mA potrzebowałbyś napięcie na LED 4,28V co nie będzie miało miejsca.

W jakim celu chcesz robić termotransfer na radiator? sam toner na 100% uda się przenieść, pytanie po co?

 

Co do mocy oczywiście gdzieś w praktyce 2,5W chyba wychodzi z tego leda. Mam na myśli moc „zamontowaną”

Chce mieć ładnie rozmieszczone ledy, a ze czasem lubię kombinować. A swego czasu pcb robiłem to się wykorzysta patent ;) 

3 minuty temu, pdz napisał:

Jak w większości zaczyna się "od Magu" + coś tam ;-)

Zapowiada się ładnie , schludnie, trzymam kciuki.

Planujesz chłodzenie pasywne czy jednak wentylatory będą potrzebne ?

Bedzie aktywne, ale jeszcze nie dobrane. Mam jakieś stare wiatraki 120mm jak np 2 będą ok to je wymienię na coś lepszego i cichego. Ale to na spokojnie ;) 

sith114

sith114

10 minut temu, Coltrane napisał:

super projekt, trzymam kciuki. Pozwolę sobie tylko sprostować że 48led o mocy 3W nie równa się 144W mocy lampy ;) aby tak było to przy prądzie 700mA potrzebowałbyś napięcie na LED 4,28V co nie będzie miało miejsca.

W jakim celu chcesz robić termotransfer na radiator? sam toner na 100% uda się przenieść, pytanie po co?

 

Co do mocy oczywiście gdzieś w praktyce 2,5W chyba wychodzi z tego leda. Mam na myśli moc „zamontowaną”

Chce mieć ładnie rozmieszczone ledy, a ze czasem lubię kombinować. A swego czasu pcb robiłem to się wykorzysta patent ;) 

3 minuty temu, pdz napisał:

Jak w większości zaczyna się "od Magu" + coś tam ;-)

Zapowiada się ładnie , schludnie, trzymam kciuki.

Planujesz chłodzenie pasywne czy jednak wentylatory będą potrzebne ?

Bedzie aktywne, ale jeszcze nie dobrane ;) 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.