Skocz do zawartości

Historia edycji

sith114

sith114

Powiem Ci tak ja do tej pory przez tydzień świecę jakimś marnym panelem z jebao ak 70.

A moja lampa powoli się kończy robić ledy  brałem od leleszka z allegro i jak na ten moment jestem zadowolony. Ale czy lampa się sprawdzi i w jakim stopniu zobaczymy za jakiś czas będę miał 60 ledów po 3W - wg sprzedawcy, 2,4W nominalna moc maksymalna.  Czyli 144W do użycia nad akwa 125l. ;)

Tak to wygląda ułożone.
co8Bbzk.png

I takie diody:
D5cRgwF.png

Ogólnie jestem zdania ze żeby robić takie lampy samemu trzeba mieć smykałkę do majsterkowania i lubić taką elektroniczną robotę ;) Bo za pierwszym razem idealnie nigdy nie wyjdzie.
 

sith114

sith114

Powiem Ci tak ja do tej pory przez tydzień świecę jakimś marnym panelem z jebao ak 70.

A moja lampa powoli się kończy robić ledy  brałem od leleszka z allegro i jak na ten moment jestem zadowolony. Ale czy lampa się sprawdzi i w jakim stopniu zobaczymy za jakiś czas będę miał 60 ledów po 3W - wg sprzedawcy, 2,4W nominalna moc maksymalna.  Czyli 144W do użycia nad akwa 125l. ;)

Tak to wygląda ułożone.
co8Bbzk.png

I takie diody:
D5cRgwF.png
 

sith114

sith114

Powiem Ci tak ja do tej pory przez tydzień świecę jakimś marnym panelem z jebao ak 70.

A moja lampa powoli się kończy robić ledy  brałem od leleszka z allegro i jak na ten moment jestem zadowolony. Ale czy lampa się sprawdzi i w jakim stopniu zobaczymy za jakiś czas będę miał 60 ledów po 3W - wg sprzedawcy, 2,4W nominalna moc maksymalna.  Czyli 144W do użycia nad akwa 125l. ;)

Tak to wygląda ułożone.
co8Bbzk.png

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.