Skocz do zawartości

Historia edycji

pdz

pdz

Jest od 2 tygodni , podpływał do innych ryb , jakby je chciał czyścić , nie zauważyłem aby przez ten czas którakolwiek ryba inną goniła , generalnie jakbym to zauważył to zareagowałbym. Oczywiście czasami jakaś ryba drugą pogoni ze swojego rewiru ale tak, żeby non-stop to nie.

Wpuściłem z powrotem , pokręcił się i poszedł na dno , schował się nieco pod skałkę.

W sklepie jak pytałem jednego ze Sprzedawców to powiedział mi , że on 2 czy 3 razy próbował z doktorkiem i zawsze mu schodził , czy one są delikatne , wrażliwe na coś ?

Parametry , NO3 i PO4 nieco wyższe ale na stałym poziomie.

pdz

pdz

Jest od 2 tygodni , podpływał do innych ryb , jakby je chciał czyścić , nie zauważyłem aby przez ten czas którakolwiek ryba inną goniła.

Wpuściłem z powrotem , pokręcił się i poszedł na dno i schował się nieco pod skałkę.

W sklepie jak pytałem jednego ze Sprzedawców to powiedział mi , że on 2 czy 3 razy próbował z doktorkiem i zawsze mu schodził , czy one są delikatne , wrażliwe na coś ?

Parametry , NO3 i PO4 nieco wyższe ale na stałym poziomie.

pdz

pdz

Jest od 2 tygodni , podpływał do innych ryb , jakby je chciał czyścić , nie zauważyłem aby przez ten czas którakolwiek ryba inną goniła.

Wpuściłem z powrotem , pokręcił się i poszedł na dno i schował się nieco pod skałkę.

W sklepie jak pytałem jednego ze Sprzedawców to powiedział mi , że on 2 czy 3 razy próbował z doktorkiem i zawsze mu schodził , czy one są delikatne , wrażliwe na coś ?

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.