Skocz do zawartości

Historia edycji

pdz

pdz

W sklepie mówił mi pracownik , że próbował 2 lub 3 razy i mu padały , że długo nigdy nie pożyły , wnoszę , że zna się na rzeczy i może być jakiś inny powód , sam mi odradzał z tego powodu , tylko dziwne , że niektórzy mają je długo a inni nie.

Zapomniałem dodać , z obsady jaką wpuściłem nie widzę 1 świeżej i młodej amboinesis , uznałem , że 2 duże to za mało i dokupiłem 2 młode amboinesis i 2 młode debeliusy , jednak jedna z młodych od początku czepiała dużą (nie odwrotnie) i widziałem jak ją duża pogoniła , teraz albo się schowała dobrze , tak poustawiałem skały , że czasami mi się chowają albo duża ją zatłukła ale nie widzę trupka a codziennie staram się zerkać ile i w jakim stanie są , podobnie jak korale.

Aha ... przeważnie przy podmiance jakaś krewetka przechodzi wylinkę a dzisiaj żadna , też taka ciekawostka jak się zastanowiłem.

pdz

pdz

W sklepie mówił mi pracownik , że próbował 2 lub 3 razy i mu padały , że długo nigdy nie pożyły , wnoszę , że zna się na rzeczy i może być jakiś inny powód , sam mi odradzał z tego powodu , tylko dziwne , że niektórzy mają je długo a inni nie.

Zapomniałem dodać , z obsady jaką wpuściłem nie widzę 1 świeżej i młodej amboinesis , uznałem , że 2 duże to za mało i dokupiłem 2 młode amboinesis i 2 młode debeliusy , jednak jedna z młodych od początku czepiała dużą (nie odwrotnie) i widziałem jak ją duża pogoniła , teraz albo się schowała dobrze , tak poustawiałem skały , że czasami mi się chowają albo duża ją zatłukła ale nie widzę trupka a codziennie staram się zerkać ile i w jakim stanie są , podobnie jak korale.

pdz

pdz

W sklepie mówił mi pracownik , że próbował 2 lub 3 razy i mu padały , że długo nigdy nie pożyły , wnoszę , że zna się na rzeczy i może być jakiś inny powód , sam mi odradzał z tego powodu , tylko dziwne , że niektórzy mają je długo a inni nie.

Zapomniałem dodać , z obsady jaką wpuściłem nie widzę 1 świeżej i młodej amboinesis , uznałem , że 2 duże to za mało i dokupiłem 2 młode amboinesis i 2 młode debeliusy , jednak jedna z młodych od początku czepiała dużą (nie odwrotnie) i widziałem jak ją duża pogoniła , teraz albo padła albo się schowała dobrze , tak poustawiałem skały , że czasami mi się chowają.

pdz

pdz

W sklepie mówił mi pracownik , że próbował 2 lub 3 razy i mu padały , że długo nigdy nie pożyły , wnoszę , że zna się na rzeczy i może być jakiś inny powód , sam mi odradzał z tego powodu , tylko dziwne , że niektórzy mają je długo a inni nie.

Zapomniałem dodać , z obsady jaką wpuściłem nie widzę 1 świeżej i młodej amboinesis , uznałem , że 2 duże to za mało i dokupiłem d młode i 2 młode debeliusy , jednak jedna z młodych czepiała dużą i widziałem jak ją duża pogoniła i teraz albo padła albo się schowała dobrze , tak poustawiałem skały , że czasami mi się chowają.

pdz

pdz

W sklepie mówił mi pracownik , że próbował 2 lub 3 razy i mu padały , że długo nigdy nie pożyły , wnoszę , że zna się na rzeczy i może być jakiś inny powód , sam mi odradzał z tego powodu , tylko dziwne , że niektórzy mają je długo a inni nie.

Zapomniałem dodać , z obsady jaką wpuściłem nie widzę 1 świeżej i młodej amboinesis , uznałem , że 2 duże to za mało i dokupiłem d młode i 2 młode debeliusy , jednak jedna z młodych czepiała dużą i widziałem jak ją duża pogoniła i teraz albo padła albo się schowała dobrze.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.