Skocz do zawartości

Historia edycji

Nik@

Nik@

2 godziny temu, Tester napisał:

Widzieliście kiedyś narybek anthiasow? Na rafie ma się wrażenie że rodzą się od razu dorosle 

Ja widziałam, niestety nikt nie ustrzelił dobrze aparatem, ale tutaj widać troszkę młodych anthiaów i chromisow

lDETMEL.jpg

Trzeba trochę powiększyć fotkę, to widać takie mniejsze, choć już podrosniete. Ale widziałam tez takie poniżej 2 cm. Zwykle z mini chromisami. 

To jest zdjęcie z naszego nurkowania w listopadzie 2019, zrobione przez mojego instruktora. Takich ławic małych anthiasow, jak ta widziałam sporo. Zaciekawilo mnie, że w takich skupiskach narybku wielkości około 2 cm mało było widać dorosłych zarówno anthiasów, jak i chromisow.

Wyglądało to dla mnie, jak żłobek czy przedszkole. Idealnie to widać na tym zdjęciu, pełno maluchów i niedużo większych sztuk.

Nik@

Nik@

50 minut temu, Tester napisał:

Widzieliście kiedyś narybek anthiasow? Na rafie ma się wrażenie że rodzą się od razu dorosle 

Ja widziałam, niestety nikt nie ustrzelił dobrze aparatem, ale tutaj widać troszkę młodych anthiaów i chromisow

lDETMEL.jpg

Trzeba trochę powiększyć fotkę, to widać takie mniejsze, choć już podrosniete. Ale widziałam tez takie poniżej 2 cm. Zwykle z mini chromisami. 

 

Nik@

Nik@

49 minut temu, Tester napisał:

Widzieliście kiedyś narybek anthiasow? Na rafie ma się wrażenie że rodzą się od razu dorosle 

Ja widziałam, niestety nikt nie ustrzelił dobrze aparatem, ale tutaj widać troszkę młodych anthiaów i chroni się

lDETMEL.jpg

Trzeba trochę powiększyć fotkę, to widać takie mniejsze, choć już podrosniete. Ale widziałam tez takie poniżej 2 cm. Zwykle z chromisami. 

 

Nik@

Nik@

42 minuty temu, Tester napisał:

Widzieliście kiedyś narybek anthiasow? Na rafie ma się wrażenie że rodzą się od razu dorosle 

Ja widziałam, niestety nikt nie ustrzelił dobrze aparatem, ale tutaj widać troszkę młodych anthiaów i chroni się

lDETMEL.jpg

Trzeba trochę powiększyć fotkę, to widać takie mniejsze, choć już podrosniete. Ale widziałam tez takie poniżej 2 cm. Zwykle z chromisami. 

lDETMEL.jpg

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.