Skocz do zawartości

Historia edycji

Arturro

Arturro

Bardzo lubiłem nurkować z odpowiednią latarką. Na 15m gdzie nasze oko dostrzega niemal tylko niebieski obraz, podświetlone koralowce ukazywały przepiękne multikolorowe barwy.

A dwa tak naprawdę wystarczy 10m2 rafy gdzie można spędzić 30-60min pod wodą nie nudząc się. Zatrzymać, uspokoić mózg od wszystkich bodźców i zaczniemy dostrzegać nowe ryby,  stworzenia między koralami, jakieś ślimaki, żyjąca przy każdym spędzając 3-5 minut. Tego nie dostrzeżemy przepływając w tzw "tramwaju" nurkowym a z przodu przewodnik i  z zaciśnietym mięśniem tylnej części ciała dla utrzymania pływalności którą.. bądźmy szczerzy.. min 50 zanurzeń trzeba.

 

Arturro

Arturro

Bardzo lubiłem nurkować z odpowiednią latarką. Na 15m gdzie nasze oko dostrzega niemal tylko niebieski obraz, podświetlone koralowce ukazywały przepiękne multikolorowe barwy.

A dwa tak naprawdę wystarczy 10m2 rafy gdzie można spędzić 30-60min pod wodą nie nudząc się. Zatrzymać, uspokoić mózg od wszystkich bodźców i zaczniemy dostrzegać nowe ryby,  stworzenia między koralami, jakieś ślimaki, żyjąca przy każdym spędzając 3-5 minut. Tego nie dostrzeżemy przepływając w tzw "tramwaju" nurkowym a z przodu przewodnik i  z zaciśnietym mięśniem tylnej części biała dla utrzymania pływalności którą.. bądźmy szczerzy.. min 50 zanurzeń trzeba.

 

Arturro

Arturro

Bardzo lubiłem nurkować z odpowiednią latarką. Na 15m gdzie nasze oko dostrzega niemal niebieski obraz, podświetlone koralowce ukazywały przepiękne multikolorowe barwy.

A dwa tak naprawdę wystarczy 10m2 rafy gdzie można spędzić 30-60min pod wodą nie nudząc się. Wystarczy zatrzymać, uspokoić mózg od wszystkich bodźców i zaczniemy dostrzegać nowe ryby,  stworzenia między koralami, jakieś ślimaki, żyjąca przy każdym spędzając 3-5 minut. Tego nie dostrzeżemy przepływając w tzw "tramwaju" nurkowym a z przodu przewodnik i  z zaciśnietym mięśniem tylnej części biała dla utrzymania pływalności którą.. bądźmy szczerzy.. min 50 zanurzeń trzeba.

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.