Skocz do zawartości

Historia edycji

sith114

sith114

3 minuty temu, max1974 napisał:

No ok mam świadomość że baling mnie raczej nie ominie  ale póki co chce doraźnie użyć kenta i stąd moje pytanie 

"Jak go użyć żeby nie przedobrzyć"

Tylko po pierwsze pamiętej ze ten Kent daje tylko KH.
A jak użyć to cięzkie pytanie jak producent podaje jakieś czary zamiast jakieś konkretne info odnośnie ile jakaś ilość podnosi.

Zobacz np jak Aquaforest napisał ;)
"Dozowanie: Należy rozpuścić 80 g w 1000 ml wody RODI. Dawkowanie należy ustalić na podstawie testów wody i dziennej konsumpcji koralowców. Przed użyciem preparatu zalecane jest zmierzenie stężenia KH.
Maksymalna dawka dzienna to 20 ml roztworu KH Buffer na 100 litrów wody. 20 ml roztworu KH Buffer ponosi poziom KH o 0,5 dKH w 100 litrach wody. 
Nadaje się do doraźnego stosowania w celu jednorazowego podniesienia poziomu KH. 10 g KH Buffer w 100 l wody podnosi o ok. 3,3 dKH (Alk. 1,18 meg/l). Nie zalecamy podnoszenia poziomu KH o więcej niż 0,5 dKH na dobę."

sith114

sith114

Teraz, max1974 napisał:

No ok mam świadomość że baling mnie raczej nie ominie  ale póki co chce doraźnie użyć kenta i stąd moje pytanie 

"Jak go użyć żeby nie przedobrzyć"

Tylko po pierwsze pamiętej ze ten Kent daje tylko KH.
A jak użyć to cięzkie pytanie jak producent podaje jakieś czary zamiast jakieś konkretne info odnośnie ile jakaś ilość podnosi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.