Skocz do zawartości

Historia edycji

Ironista

Ironista

37 minut temu, AnT napisał:

No właśnie się zastanawiam ?

Ant, a po kiego się zastanawiasz? Przecież to nie ma sensu. Jest zbyt wiele zmiennych żeby oceniać prędkość przyrostów korala. Gatunek, warunki,  sposoby karmienia, fochy korali, to wszystko ma znaczenie. Tak sobie pogrzebałem w archiwach poprzedniej edycji mojego szkiełka. Na chłopski rozum, to zwykła monti  powinna iść szybciej niż valida, a tutaj jak widać z tyłu na zdjęciach jest odwrotnie, valida idzie jak głupia, a monti bardzo powoli (i tu już mamy zmienną - była przyklejona pod kątem i najpierw się prostowała do światła). W tle widać inną monti - talerzową jak też popierdziela szybko. Zdjęcia z okresu 5 miesięcy. 

 

Acra 22.09.jpg

acra 16.10.jpg

Acra 16.11.jpg

Acra 21.01.jpg

Tutaj ten sam rodzaj monti, ten sam gatunek, ten sam czas, ten sam zbiornik, to samo karmienie, tylko inne miejsce. Okres Marzec-Listopad, zupełnie inne przyrosty niż tej z poprzednich zdjęć. I bądź tu mądry, czy to dobre czy nie.

monti 17.03.jpg

Monti 07.04.jpg

Monti listopad.jpg

Ironista

Ironista

31 minut temu, AnT napisał:

No właśnie się zastanawiam ?

Ant, a po kiego się zastanawiasz? Przecież to nie ma sensu. Jest zbyt wiele zmiennych żeby oceniać prędkość przyrostów korala. Gatunek, warunki,  sposoby karmienia, fochy korali, to wszystko ma znaczenie. Tak sobie pogrzebałem w archiwach poprzedniej edycji mojego szkiełka. Na chłopski rozum, to zwykła monti  powinna iść szybciej niż valida, a tutaj jak widać z tyłu na zdjęciach jest odwrotnie, valida idzie jak głupia, a monti bardzo powoli (i tu już mamy zmienną - była przyklejona pod kątem i najpierw się prostowała do światła). W tle widać inną monti - talerzową jak też popierdziela szybko. Zdjęcia z okresu 5 miesięcy. 

 

Acra 22.09.jpg

acra 16.10.jpg

Acra 16.11.jpg

Acra 21.01.jpg

Ironista

Ironista

23 minuty temu, AnT napisał:

No właśnie się zastanawiam ?

Ant, a po kiego się zastanawiasz? Przecież to nie ma sensu. Jest zbyt wiele zmiennych żeby oceniać prędkość przyrostów korala. Gatunek, warunki,  sposoby karmienia, fochy korali, to wszystko ma znaczenie. Tak sobie pogrzebałem w archiwach poprzedniej edycji mojego szkiełka. Na chłopski rozum, to zwykła monti  powinna iść szybciej niż valida, a tutaj jak widać z tyłu na zdjęciach jest odwrotnie, valida idzie jak głupia, a monti bardzo powoli (i tu już mamy zmienną - była przyklejona pod kątem i najpierw się prostowała do światła) Zdjęcia z okresu 5 miesięcy.

Acra 22.09.jpg

acra 16.10.jpg

Acra 16.11.jpg

Acra 21.01.jpg

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.