Skocz do zawartości

Historia edycji

Rastapasta

Rastapasta

Cześć, chciałem Was zapytać o zdanie. Zrobiłem wstępnie projekt sumpa, ale nie jestem pewien co do kolejnosci szykan i komory odpieniacza. Szkoda, że nikt się nie wypowiedział w temacie. W każdym razie, :) odpowiedź uzyskałem na innym forum.

pozdrawiam Was serdecznie:)

 

Rastapasta

Rastapasta

Cześć, chciałem Was zapytać o zdanie. Zrobiłem wstępnie projekt sumpa, ale nie jestem pewien co do kolejnosci szykan i komory odpieniacza. Szkoda, że nikt się nie wypowiedział w temacie. W każdym razie, :) odpowiedź uzyskałem na innym forum.

pozdrawiam Was serdecznie:)

Sump 285 L .pdf

Rastapasta

Rastapasta

Cześć, chciałem Was zapytać o zdanie. Zrobiłem wstępnie projekt sumpa, ale nie jestem pewien co do kolejnosci szykan i komory odpieniacza. Szkoda, że nikt się nie wypowiedział w temacie. W każdym razie, :) odpowiedź uzyskałem na innym forum.

pozdrawiam Was serdecznie:)

Rastapasta

Rastapasta

Cześć, chciałem Was zapytać o zdanie. Zrobiłem wstępnie projekt sumpa, ale nie jestem pewien co do kolejnosci szykan i komory odpieniacza. 
Czy według Was ma sens i z technicznego punktu widzenia będzie praktyczne zastosowanie pierwszej przegrody między komorą zrzutu a komorą odpieniacza?

Czy robić półkę na włókninę między tymi przegrodami i czy cały ten projekt według Was jest dobrze zwymiarowany? Nie wiem jakiej wysokości wkleić przegrody i potrzebuje rady bardziej doświadczonych w temacie.

Jak według Was rozwiązać zrzut do kanalizacji, mając przy sumpie otwór w ścianie z rurą 5x5? Czy robić w szkle otwór, jeśli tak to w którym miejscu. A może zrobić orurowanie z komory refugium gdzie umieszczę małą obiegówkę z bypassem na zrzut i do zasilenia filtra fluidazycjyjnego ?

 

sump.png

Rastapasta

Rastapasta

Cześć, chciałem Was zapytać o zdanie o wykonany projekt sumpa. Czy ma sens i z technicznego punktu widzenia będzie praktyczne zastosowanie pierwszej przegrody między komorą zrzutu a komorą odpieniacza?

Czy robić półkę na włókninę między tymi przegrodami i czy cały ten projekt według Was jest dobrze zwymiarowany? Nie wiem jakiej wysokości wkleić przegrody i potrzebuje rady bardziej doświadczonych w temacie.

Jak według Was rozwiązać zrzut do kanalizacji, mając przy sumpie otwór w ścianie z rurą 5x5? Czy robić w szkle otwór, jeśli tak to w którym miejscu. A może zrobić orurowanie z komory refugium gdzie umieszczę małą obiegówkę z bypassem na zrzut i do zasilenia filtra fluidazycjyjnego ?

 

sump.png

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.