Skocz do zawartości

Historia edycji

niknik

niknik

9 minut temu, dale napisał:

Ależ proszę bardzo, zrób chłodzenie wodne lampy. Wydajne i ciche. Takiej typowej lampy na zbiornik nieco ponad 1 m długości. Albo chociaż zaprojektuj realne chłodzenie - to chyba możesz. Pokaż nam, starym zgredom, że się mylimy i trwając w skostniałym średniowieczu kneblujemy takich wizjonerów.

Przekonaj mnie że można.  No chyba że tak sobie gaworzysz dla zabicia czasu.

Licze że mnie nie zawiedziesz.

 

no właśnie liczyłem że Wy "starzy" macie inne niż "nie bo nie" argumenty. skoro Wy nic nie wiecie, jak ja mogę coś projektować i was uczyć...

 

a tak na poważnie, właśnie dla zabicia czasu tak sobie "gaworzę". lubię w między czasie czegoś się dowiedzieć, wnioskuję że Ty nie?

niknik

niknik

1 minutę temu, dale napisał:

Ależ proszę bardzo, zrób chłodzenie wodne lampy. Wydajne i ciche. Takiej typowej lampy na zbiornik nieco ponad 1 m długości. Albo chociaż zaprojektuj realne chłodzenie - to chyba możesz. Pokaż nam, starym zgredom, że się mylimy i trwając w skostniałym średniowieczu kneblujemy takich wizjonerów.

Przekonaj mnie że można.  No chyba że tak sobie gaworzysz dla zabicia czasu.

Licze że mnie nie zawiedziesz.

 

no właśnie liczyłem że Wy "starzy" macie inne niż "nie bo nie" argumenty. skoro Wy nic nie wiecie, jak ja mogę coś projektować i was uczyć...

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.