Skocz do zawartości

Historia edycji

Arek77

Arek77

Godzinę temu, norbi2222 napisał:

Koralowce w Twoim akwarium wyglądają dobrze, jednak nie należą do wymagających zwierząt...pewnie dałyby radę na soli "kuchennej"- może spróbujesz:P. Myślę, że bardziej wymagające koralowce nie przeżyją w takich warunkach, chyba, że ja i inni mylą się, a Ty masz rację w swoim podejściu. 

Z tego co mogę wywnioskować z historii tego akwa to tu chyba chodzi o to, że ma być prosto tanio i ładnie i to zwierzęta muszą sie dostosowac do warunków w zbiorniku, a nie na odwrót. Korale, kórym sie to spodoba beda ładnie rosły a którym nie... no cóż beda musiały sie zwinąć i ustapic miejsca innym. No chyba trochę podobnie jest w naturze. Akwa porośnięte bujną xenią i aiptasią też może mieć swój urok.

Przynajmniej nie będzie postów typu  "akropory mi ładnie rosną, ale xenia się rozpuszcza" czy na odwrót.

Biotop amazonkę też można z powodzeniem prowadzić na twardej wodzie, ale nie wszystkie ryby się dostosują.

 

Arek77

Arek77

Godzinę temu, norbi2222 napisał:

Koralowce w Twoim akwarium wyglądają dobrze, jednak nie należą do wymagających zwierząt...pewnie dałyby radę na soli "kuchennej"- może spróbujesz:P. Myślę, że bardziej wymagające koralowce nie przeżyją w takich warunkach, chyba, że ja i inni mylą się, a Ty masz rację w swoim podejściu. 

Z tego co mogę wywnioskować z historii tego akwa to tu chyba chodzi o to, że ma być prosto tanio i ładnie i to zwierzęta muszą sie dostosowac do warunków w zbiorniku, a nie na odwrót. Korale, kórym sie to spodoba beda ładnie rosły a którym nie... no cóż beda musiały sie zwinąć i ustapic miejsca innym. No chyba trochę podobnie jest w naturze. Akwa porośnięte bujną xenią i aiptasią też może mieć swój urok.

Przynajmniej nie bedzię postów typu  "akropory mi ładnie rosną ale xenia się rozpuszcza" czy na odwrót.

Biotop amazonkę też można z powodzeniep prowadzić na twardej wodzie, ale nie wszystkie ryby się dostosują.

 

Arek77

Arek77

53 minuty temu, norbi2222 napisał:

Koralowce w Twoim akwarium wyglądają dobrze, jednak nie należą do wymagających zwierząt...pewnie dałyby radę na soli "kuchennej"- może spróbujesz:P. Myślę, że bardziej wymagające koralowce nie przeżyją w takich warunkach, chyba, że ja i inni mylą się, a Ty masz rację w swoim podejściu. 

Z tego co mogę wywnioskować z historii tego akwa to tu chyba chodzi o to, że to zwierzęta muszą sie dostosowac do warunków w zbiorniku, a nie na odwrót. Korale, kórym sie to spodoba beda ładnie rosły a którym nie... no cóż beda musiały sie zwinąć i ustapic miejsca innym. No chyba trochę podobnie jest w naturze. Akwa porośnięte bujną xenią i aiptasią też może mieć swój urok.

Przynajmniej nie bedzię postów typu  "akropory mi ładnie rosną ale xenia się rozpuszcza" czy na odwrót.

Biotop amazonkę też można z powodzeniep prowadzić na twardej wodzie, ale nie wszystkie ryby się dostosują.

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.