Skocz do zawartości

Historia edycji

chwialek

chwialek

Bartek - a jak to robią w easy reef czy ich fito jest faktycznie w 100% fitoplanktonem ? Zerknąłeś pod mikroskopem co oni tam leją do tych swoich saszetek ?
Z tego co ja zrozumiałem z etykiety i z używania tego produktu to mieszanka różnych szczepów fitoplanktonu - ale chyba jest on zakonserwowany czyli uśmiercony.  Gdyż nie psuje się w zamkniętej saszetce, ma dość długi termin przydatności, jest skoncentrowany - tak gęstego fito nie widziałem z własnych hodowli.  A najistotniejsza cecha - jest przechowywany w ciemnym nie przeźroczystym opakowaniu. Przy standardowym fito zakończyło by się to jego zgonem tu tak się nie dzieje. Dlaczego?

Czy moje gdybanie w tym przypadku jest za daleko posunięte?

chwialek

chwialek

Bartek - a jak to robią w easy reef czy ich fito jest faktycznie w 100% fitoplanktonem ? Zerknąłeś pod mikroskopem co oni tam leją do tych swoich saszetek ?
Z tego co ja zrozumiałem z etykiety i z używania tego produktu to mieszanka różnych szczepów fitoplanktonu - ale chyba jest on zakonserwowany czyli uśmiercony. Czy moje gdybanie w tym przypadku jest za daleko posunięte?

chwialek

chwialek

Bartek - a jak to robią w easy reef czy ich fito jest faktycznie w 100% fitoplanktonem ? Zerknąłeś pod mikroskopem co oni tam leją do tych swoich saszetek ?

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.