Skocz do zawartości

Historia edycji

klossowski

klossowski

Godzinę temu, Arek77 napisał:

Skoro urządzenie przeznaczone jest do zasilania pompy CO podczas zaniku prądu to i obiegòwkę w akwa też pociągnie.

Oczywiście, że pociągnie, sam taką kupiłem i działa super, chociaż moja ma jedną wadę: wentylatory włączają się co pół godziny, nawet jak aku jest naładowane i wytrzymać nie można (pierwszy raz w życiu słyszałem taki hałas z wentylatora!), jak tylko włączyli znów prąd, przetwornica poleciała do piwnicy. Mam taką i ze względu na hałas zdecydowanie odradzam:

zasilacz-awaryjny-12v-230v-zza_3780.thumb.jpg.ae3081c8e6a916d3978613323b564037.jpg

klossowski

klossowski

Godzinę temu, Arek77 napisał:

Skoro urządzenie przeznaczone jest do zasilania pompy CO podczas zaniku prądu to i obiegòwkę w akwa też pociągnie.

Oczywiście, że pociągnie, sam taką kupiłem i działa super, chociaż ma jedną wadę: wentylatory włączają się co pół godziny, nawet jak aku jest naładowane i wytrzymać nie można (pierwszy raz w życiu słyszałem taki hałas z wentylatora!), jak tylko włączyli znów prąd, przetwornica poleciała do piwnicy. Mam taką i ze względu na hałas zdecydowanie odradzam:

zasilacz-awaryjny-12v-230v-zza_3780.thumb.jpg.ae3081c8e6a916d3978613323b564037.jpg

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.