Skocz do zawartości

Historia edycji

VDR

VDR

23 minuty temu, Artur32 napisał:

Ja nic nie mieszam odniosłem się tylko do systemu walutowego Piotra. Skoro więcej ludzi podobno umiera na grypę przytoczyłem dane z PZH. 

W statystykach są zachorowania oraz podejrzenia więc liczby się już nie zwiększą.

Inną kwestią jest na ile te wszystkie statystyki są doszacowane.

Nie zrozumiałeś mema którego wrzucił Piotrek. Ilość zgonów po włożeniu widelca do gniazdka np. w Polsce zapewne jest niższy niż ilość zgonów z powodu grypy. A mimo to nikt na siłę nie pcha widelca do gniazdka. A przynajmniej ja tak odczytuje. Covid w ciągu tych kilku ostatnich dni pochłonął więcej ofiar niż grypa w całym sezonie 2019/2020. Mimo, że zachorowalność na grypę jest zdecydowanie większa. Ale nadal porównuje się wirusa Sars-Cov-2 do wirusa Influenza tylko dlatego - że dają bardzo podobne objawy. Podobne objawy dają również np. rinowirusy nikt jednak nie porównuje i nie porównywał przeziębienia do grypy. 

 

VDR

VDR

14 minut temu, Artur32 napisał:

Ja nic nie mieszam odniosłem się tylko do systemu walutowego Piotra. Skoro więcej ludzi podobno umiera na grypę przytoczyłem dane z PZH. 

W statystykach są zachorowania oraz podejrzenia więc liczby się już nie zwiększą.

Inną kwestią jest na ile te wszystkie statystyki są doszacowane.

Nie zrozumiałeś mema którego wrzucił Piotrek. Ilość zgonów po włożeniu widelca do gniazdka np. w Polsce zapewne jest niższy niż ilość zgonów z powodu grypy. A mimo to nikt na siłę nie pcha widelca do gniazdka. A przynajmniej ja tak odczytuje. Covid w ciągu tych kilku ostatnich dni pochłonął więcej ofiar niż grypa w całym sezonie 2019/2020. A nadal porównuje się wirusa Sars-Cov-2 do wirusa Influenza tylko dlatego - że dają bardzo podobne objawy. Podobne objawy dają również np. rinowirusy nikt jednak nie porównuje i nie porównywał przeziębienia do grypy. 

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.