Skocz do zawartości

Historia edycji

VDR

VDR

18 minut temu, Beti napisał:

Piotrek

Prawiąc regułki nic nie zmienisz..wiesz o tym, luz rozmowa ;)

Piotrek pewnie wie, że antycovidowców nie przekona. Za to być może inni zauważą absurdy jakie głosicie i popukają się w głowę. Funkcjonuję jakoś normalnie mimo tego nakazu noszenia maseczek. Włos z głowy mi nie spadł od tych wszystkich obostrzeń, a nawet bym powiedział - że zyskałem po przeorganizowaniu  pracy firmowej.  Przebywam dużo czasu na świeżym powietrzu i nie czuje się zniewolony. Ty zaś jak to można było przeczytać wyżej - martwisz się o kasę we własnej firmie niż o pracowników, którzy być może to złapali. Liczy się tylko konto w banku a nie człowiek/pracownik - więc nigdy nie zrozumiesz tego co napisał Piotrek.

Wiesz o tym, luz rozmowa ;)

P:s a prania mózgów to partie opozycyjne nie robią z Panem Braunem na czele ? Widać w tym wątku.

 

 

VDR

VDR

11 minut temu, Beti napisał:

Piotrek

Prawiąc regułki nic nie zmienisz..wiesz o tym, luz rozmowa ;)

Piotrek pewnie wie, że antycovidowców nie przekona. Za to być może inni zauważą absurdy jakie głosicie i popukają się w głowę. Funkcjonuję jakoś normalnie mimo tego nakazu noszenia maseczek. Włos z głowy mi nie spadł od tych wszystkich obostrzeń, a nawet bym powiedział - że zyskałem po przeorganizowaniu  pracy firmowej.  Przebywam dużo czasu na świeżym powietrzu i nie czuje się zniewolony. Ty zaś jak to można było przeczytać wyżej - martwisz się o kasę we własnej firmie niż o pracowników, którzy być może to złapali. Liczy się tylko konto w banku a nie człowiek/pracownik - więc nigdy nie zrozumiesz tego co napisał Piotrek.

Wiesz o tym, luz rozmowa ;)

 

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.