Skocz do zawartości

Historia edycji

VDR

VDR

15 minut temu, Many 1974 napisał:

Swoje uszczypliwości i obrażanie mnie nazywasz teraz, nie owijaniem w bawełnę.

Rozumiem że każdy człowiek ma prawo do swojego zdania, ale wyrażajmy je nie obrażając rozmówcy, w końcu jesteśmy ludźmi, i tylko o to chciał bym Cię prosić.

To nie są uszczypliwości, to jest postawienie sprawy bez owijania w bawełnę. I mało mnie obchodzi jak to odbierasz bo to co piszę nie jest dla Ciebie tylko dla innych. By nie dali się zmanipulować i nie zrobili sobie krzywdy. Twój idol, Pan Zięba wpadł na super pomysł leczenia koronawirusa za pomocą dożylnej iniekcji pewnego płynu, który znajduje się w każdym polskim domu (w 10krotnie mniejszym stężeniu). Przez wzgląd na dobro innych nie napiszę czym, bo YT na szczęście już zablokował te jego filmy na ten temat. Możliwe, że uratowali życie tym osobom, które w desperacji by dokonały takiego aktu. Kretyn - to bardzo delikatne określenie, na całe szczęście prokuratura już się Panem zajęła a Empik, PP i inne podmioty gospodarcze wycofują jego durnoty ze swoich sklepów.

VDR

VDR

3 minuty temu, Many 1974 napisał:

Swoje uszczypliwości i obrażanie mnie nazywasz teraz, nie owijaniem w bawełnę.

Rozumiem że każdy człowiek ma prawo do swojego zdania, ale wyrażajmy je nie obrażając rozmówcy, w końcu jesteśmy ludźmi, i tylko o to chciał bym Cię prosić.

To nie są uszczypliwości, to jest postawienie sprawy bez owijania w bawełnę. I mało mnie obchodzi jak to odbierasz bo to co piszę nie jest dla Ciebie tylko dla innych. By nie dali się zmanipulować i nie zrobili sobie krzywdy. Twój idol, Pan Zięba wpadł na super pomysł leczenia koronawirusa za pomocą dożylnej iniekcji pewnego płynu, który znajduje się w każdym polskim domu. Przez wzgląd na dobro innych nie napiszę czym, bo YT na szczęście już zablokował te jego filmy na ten temat. Możliwe, że uratowali życie tym osobom, które w desperacji by dokonały takiego aktu. Kretyn - to bardzo delikatne określenie, na całe szczęście prokuratura już się Panem zajęła a Empik, PP i inne podmioty gospodarcze wycofują jego durnoty ze swoich sklepów.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.