Skocz do zawartości

Historia edycji

SU1

SU1

Godzinę temu, FajnyRadziu napisał:

Ja tam w przyszłym tygodniu jak będzie ciepło gdzieś się w szuwarach zaszyję bo spinningu nie lubię :P

Też nie przepadałem  , ale jak  się skusiłem to teraz jak nawiedzony :clowning .
Techniki wciągają , akcje typu 8 szczupaków w 2 h gdzie inni max 3  , wygrane pierwsze zawody na które się skusiłem ,odkrycie że nawet jak niby nie biorą i nikt nie łowi a jednak uda sie rybę przechytrzyć  i ostatnio hol mamuśki 62 cm na ultra light  zestaw okoniowy warzy niewiele więcej od smartfona   .Choć inne techniki też lubię , samotny spławik w szuwarach , grunt z grilem  - namiot - kemping :P .Ale w obecnej sytuacji spin idealne rozwiązanie  .

SU1

SU1

49 minut temu, FajnyRadziu napisał:

Ja tam w przyszłym tygodniu jak będzie ciepło gdzieś się w szuwarach zaszyję bo spinningu nie lubię :P

Też nie przepadałem  , ale jak  się skusiłem to teraz jak nawiedzony :clowning .
Techniki wciągają , akcje typu 8 szczupaków w 2 h gdzie inni max 3  , wygrane pierwsze zawody na które się skusiłem ,odkrycie że nawet jak niby nie biorą i nikt nie łowi a jednak uda sie rybę przechytrzyć  i ostatnio hol mamuśki 62 cm na ultra light  zestaw okoniowy warzy niewiele więcej od smartfona   .Choć inne techniki też lubię , samotny spławik w szuwarach , grunt z grilem  - namiot - kemping :P .

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.