Skocz do zawartości

Historia edycji

Ben_sage

Ben_sage

Kolejny antyszczepionkowiec brzmi to jakby było to czymś złym a tymczasem ludzi świadomych przybywa. Jest to już dosyć spora grupa i rośnie w siłę. Nie chce wnikać w efekty uboczne bo do tego trzeba wielu lat a nawet pokoleń więc zarówno ja jak i ty możemy sobie bajki opowiadać. Osoby które finansują produkcje szczepionek są zamieszane w afery w tym inwigilacje czy pedofilię i wiele innych niegodziwych niemoralnych czynów. Budzi to moje zaniepokojenie i słusznie.

Oszołom dla ciebie czy też nie , nie istotne. Faktem jest że wiele prawdy w tym jest co mówi. Nie ma ludzi nieomylnych. Wiadomo natomiast że jesteś fachowcem w każdej dziedzinie. Twoja racja jest święta a kiedy masz inne zdanie to uciekasz do wycieczek personalnych w stylu oszołom.To już nie pierwszy raz.

Kim ty jesteś że w ogóle rozsyłasz po forach zaproszenia do szpitala?

cyt. Nie życzę ci żeby cię dopadł covid.

Co to jest za tekst do kolegi z forum. Słoma z butów.

Nazywasz ludzi debilami a sam kim jesteś ?

Ben_sage

Ben_sage

Kolejny antyszczepionkowiec brzmi to jakby było to czymś złym a tymczasem ludzi świadomych przybywa. Jest to już dosyć spora grupa i rośnie w siłę. Nie chce wnikać w efekty uboczne bo do tego trzeba wielu lat a nawet pokoleń więc zarówno ja jak i ty możemy sobie bajki opowiadać. Osoby które finansują produkcje szczepionek są zamieszane w afery w tym inwigilacje czy pedofilię i wiele innych niegodziwych niemoralnych czynów. Budzi to moje zaniepokojenie i słusznie.

Oszołom dla ciebie czy też nie , nie istotne. Faktem jest że wiele prawdy w tym jest co mówi. Nie ma ludzi nieomylnych. Wiadomo natomiast że jesteś fachowcem w każdej dziedzinie. Twoja racja jest święta a kiedy masz inne zdanie to uciekasz do wycieczek personalnych w stylu oszołom.To już nie pierwszy raz.

Kim ty jesteś że w ogóle rozsyłasz po forach zaproszenia do szpitala?

cyt. Nie życzę ci żeby cię dopadł covid.

Co to jest za tekst do kolegi z forum. Słoma z butów.

Ben_sage

Ben_sage

Kolejny antyszczepionkowiec brzmi to jakby było to czymś złym a tymczasem ludzi świadomych przybywa. Jest to już dosyć spora grupa i rośnie w siłę. Nie chce wnikać w efekty uboczne bo do tego trzeba wielu lat a nawet pokoleń więc zarówno ja jak i ty możemy sobie bajki opowiadać. Osoby które finansują produkcje szczepionek są zamieszane w afery w tym inwigilacje czy pedofilię i wiele innych niegodziwych niemoralnych czynów. Budzi to moje zaniepokojenie i słusznie.

Oszołom dla ciebie czy też nie , nie istotne. Faktem jest że wiele prawdy w tym jest co mówi. Nie ma ludzi nieomylnych. Wiadomo natomiast że jesteś fachowcem w każdej dziedzinie. Twoja racja jest święta a kiedy masz inne zdanie uciekasz do wycieczek personalnych w stylu oszołom.To już nie pierwszy lat.

Kim ty jesteś że w ogóle rozsyłasz po forach zaproszenia do szpitala?

 

cyt. Nie życzę ci żeby cię dopadł covid.

Co to jest za tekst do kolegi z forum. Słoma z butów.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.