Skocz do zawartości

Historia edycji

VDR

VDR

=Fresz= juz to wklejałem ale jeszcze raz bo może nie zrozumiałeś co znaczy słowo polityka. Proponuję zrozumieć najpierw co to słowo oznacza a świat okaże się prostszy ;) I zrozumiesz jego mechanizmy ;) 
P.s Doktora nikt nie zjadł - pytałem o jakieś bardziej naukowe artykuły - ten który wkleiłeś, już jest dużo ciekawszy. Nie mniej pamiętasz hurraoptymizm nad Arechinem Adamedu (chlorachina) ? Szybko zniknął z aptek. 

 

 

VDR

VDR

=Fresz= juz to wklejałem ale jeszcze raz bo może nie zrozumiałeś co znaczy słowo polityka. Proponuję zrozumieć najpierw co to słowo oznacza a świat okaże się prostszy ;) I zrozumiesz jego mechanizmy ;) 
P.s Doktora nikt nie zjadł - pytałem o jakieś bardziej naukowe artykuły - ten który wkleiłeś, już jest dużo ciekawszy. Nie mniej pamiętasz hurraoptymizm nad Arechinem Biomedu (chlorachina) ? Szybko zniknął z aptek. 

 

 

VDR

VDR

=Fresz= juz to wklejałem ale jeszcze raz bo może nie zrozumiałeś co znaczy słowo polityka. Proponuję zrozumieć najpierw co to słowo oznacza a świat okaże się prostszy ;) I zrozumiesz jego mechanizmy ;) 

 

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.