Skocz do zawartości

Historia edycji

VDR

VDR

10 minut temu, SU1 napisał:

haha to nie chip tylko bramka wifi , o kufa mam ich kilka w domu jestem zacipionowany :clowning:D:D  .

@SU1 nooo a jak sobie wyobrażałeś sterowanie ludźmi ? Tylko wifi  :clowning

Ale że jubitubi usunął ten film, no tego się nie spodziewałem. Większe bzdury przechodzą, a tutaj widać od razu, że to pastisz.

Albo...... jubitubi jest w zmowie z antyszczepionkowcami, dlatego taki wysyp "ekspertów" na jubitubi :D  Co o tym sadzisz @=Fresz= ?  :

6 minut temu, =Fresz= napisał:

No do takich absurdów dochodzi hehe ale to też jest cel żeby "zaszczekać" tych co myślą w niektórych sytuacjach inaczej

Albo też takich co nie myślą :D

P.s Nie tylko Ty tutaj wrzucasz te wszystkie bzdury. Nie chce mi się szukać, ale jest duże prawdopodobieństwo, że o czipach też wrzucałeś, skoro wrzucałeś o jaszczuroludziach :D Ale reki sobie nie dam uciąć, że do tej grupy też dołączyłeś ;)

6 minut temu, =Fresz= napisał:

Czyli reszta ( 46 000 ) z braku pomocy medycznej - teleporady, odłożone zabiegi. To jest normalne? :D 

Nie jest normalne - a teraz zadaj sobie pytanie - ile firmy farmaceutyczne straciły na tych wszystkich co zmarli - już ich lekarstw, specyfików nikt z tych co zmarli nie kupi. Nie pomyślałeś o tym, że każda śmierć to niepowetowana strata dla koncernów farmaceutycznych ? :D 

VDR

VDR

Teraz, SU1 napisał:

haha to nie chip tylko bramka wifi , o kufa mam ich kilka w domu jestem zacipionowany :clowning:D:D  .

@SU1 nooo a jak sobie wyobrażałeś sterowanie ludźmi ? Tylko wifi  :clowning

Ale że jubitubi usunął ten film, no tego się nie spodziewałem. Większe bzdury przechodzą, a tutaj widać od razu, że to pastisz.

Albo...... jubitubi jest w zmowie z antyszczepionkowcami, dlatego taki wysyp "ekspertów" na jubitubi :D  Co o tym sadzisz @=Fresz= ?  :

2 minuty temu, =Fresz= napisał:

No do takich absurdów dochodzi hehe ale to też jest cel żeby "zaszczekać" tych co myślą w niektórych sytuacjach inaczej

Albo też takich co nie myślą :D

P.s Nie tylko Ty tutaj wrzucasz te wszystkie bzdury. Nie chce mi się szukać, ale jest duże prawdopodobieństwo, że o czipach też wrzucałeś, skoro wrzucałeś o jaszczuroludziach :D Ale reki sobie nie dam uciąć, że do tej grupy też dołączyłeś ;)

5 minut temu, =Fresz= napisał:

Czyli reszta ( 46 000 ) z braku pomocy medycznej - teleporady, odłożone zabiegi. To jest normalne? :D 

Nie jest normalne - a teraz zadaj sobie pytanie - ile firmy farmaceutyczne straciły na tych wszystkich co zmarli - już ich lekarstw, specyfików nikt nie kupi. Nie pomyślałeś o tym, że każda śmierć to niepowetowana strata dla koncernów farmaceutycznych ? :D 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.