Skocz do zawartości

Historia edycji

VDR

VDR

20 minut temu, karpik napisał:

a teraz zadaj sobie pytanie-jak mogły stracić skoro ludzi wciąż przybywa?

A teraz zadaj sobie pytanie - ile ludzi przybywa w miejscach gdzie o lekarstwach i służbie zdrowia nie słyszeli ? :P I drugie pytanie - ilu z nowo narodzonych gdzie jest dostęp do opieki medycznej od razu cierpi na problemy ? :P Trzecie pytanie - ile tych ludzi przybywa w Indiach i Chinach - gdzie Pfizer szczepionek nie sprzeda ? ;) Firmy będą musiały czekać te 30-40 lat o ile nie 60-80 lat aż Ci nowo narodzeni i Ci co teraz mają 20-30 lat, dojrzeją do "wieku farmaceutycznego" :P

 

A tak na prawdę to moje pytanie odnośnie tych strat firm farmaceutycznych było czystą ironią ;)  Te powyższe też w zasadzie należy tak traktować ;)  

VDR

VDR

18 minut temu, karpik napisał:

a teraz zadaj sobie pytanie-jak mogły stracić skoro ludzi wciąż przybywa?

A teraz zadaj sobie pytanie - ile ludzi przybywa w miejscach gdzie o lekarstwach i służbie zdrowia nie słyszeli ? :P I drugie pytanie - ilu z nowo narodzonych gdzie jest dostęp do opieki medycznej od razu cierpi na problemy ? :P Firmy będą musiały czekać te 30-40 lat o ile nie 60-80 lat aż Ci nowo narodzeni i Ci co teraz mają 20-30 lat, dojrzeją do "wieku farmaceutycznego" :P

A tak na prawdę to moje pytanie odnośnie tych strat firm farmaceutycznych było czystą ironią ;)  Te powyższe też w zasadzie należy tak traktować ;)  

VDR

VDR

12 minut temu, karpik napisał:

a teraz zadaj sobie pytanie-jak mogły stracić skoro ludzi wciąż przybywa?

A teraz zadaj sobie pytanie - ile ludzi przybywa w miejscach gdzie o lekarstwach i służbie zdrowia nie słyszeli ? :P I drugie pytanie - ilu z nowo narodzonych gdzie jest dostęp do opieki medycznej od razu cierpi na problemy ? :P Firmy będą musiały czekać te 30-40 lat o ile nie 60-80 lat aż Ci nowo narodzeni i Ci co są teraz mają 20-30 lat, dojrzeją do "wieku farmaceutycznego" :P

A tak na prawdę to moje pytanie odnośnie tych strat firm farmaceutycznych było czystą ironią ;)  Te powyższe też w zasadzie należy tak traktować ;)  

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.