Skocz do zawartości

Historia edycji

VDR

VDR

22 godziny temu, Ben_sage napisał:

Siejący dezinformacje opowiadaja różne brednie. Abstrakcja totalna i odloty .Ja w kólko to samo i tak ma być. Vdr grupa zero już,  po wyszczepieniu ?

Dokładnie w kółko to samo, jak koń na usługach w cyrku antyszczepionkowców, płaskoziemców, reptilianów, wolnomyślcieli podzbioru kretynów, którzy gotów są uwierzyć w każdą bzdurę.  Może mniej bajek dla dzieci oglądaj to i świat bardziej realny będzie.  A co do mojej osoby - sorry, mam już osobę, która o mnie się martwi, nie musisz więc co chwilę pytać czy już się zaszczepiłem. Rozumiem brak atencji ale może poproś kogoś z rodziny, jeśli ją masz,  by Cie ktoś przytulił. Powinno pomóc.

51 minut temu, =Fresz= napisał:

No proszę pali się drugi raz fabryka w Indiach produkująca szczepionki Pfizera...Ciekawe heh 

Tylko że ja zwykle zapomniales dodac, ze pali sie budynek w którym tych szczepionek nie produkują i jest oddalony o dobre kilka minut jazdy od tego miejsca. Jak zwykle półprawdy.

 

VDR

VDR

22 godziny temu, Ben_sage napisał:

Siejący dezinformacje opowiadaja różne brednie. Abstrakcja totalna i odloty .Ja w kólko to samo i tak ma być. Vdr grupa zero już,  po wyszczepieniu ?

Dokładnie w kółko to samo, jak koń na usługach w cyrku antyszczepionkowców, płaskoziemców, reptilianów, wolnomyślcieli podzbioru kretynów, którzy gotów są uwierzyć w każdą bzdurę.  Może mniej bajek dla dzieci oglądaj to i świat bardziej realny będzie.  A co do mojej osoby - sorry, mam już osobę, która o mnie się martwi, nie musisz więc co chwilę pytać czy już się zaszczepiłem. Rozumiem brak atencji ale może poproś kogoś z rodziny, jeśli ją masz,  by Cie ktoś przytulił. Powinno pomóc.

50 minut temu, =Fresz= napisał:

No proszę pali się drugi raz fabryka w Indiach produkująca szczepionki Pfizera...Ciekawe heh 

Tylko że ja zwykle zapomniales dodac, ze pali sie budynek w którym tych szczepionek nie produkują i jest oddalony o dobre kilka minut jazdy. Jak zwykle półprawdy.

 

VDR

VDR

21 godzin temu, Ben_sage napisał:

Siejący dezinformacje opowiadaja różne brednie. Abstrakcja totalna i odloty .Ja w kólko to samo i tak ma być. Vdr grupa zero już,  po wyszczepieniu ?

Dokładnie w kółko to samo, jak koń na usługach w cyrku antyszczepionkowców, płaskoziemców, reptilianów, wolnomyślcieli podzbioru kretynów, którzy gotów są uwierzyć w każdą bzdurę.  Może mniej bajek dla dzieci oglądaj to i świat bardziej realny będzie.  A co do mojej osoby - sorry, mam już osobę, która o mnie się martwi, nie musisz więc co chwilę pytać czy już się zaszczepiłem. Rozumiem brak atencji ale może poproś kogoś z rodziny, jeśli ją masz,  by Cie ktoś przytulił. Powinno pomóc.

49 minut temu, =Fresz= napisał:

No proszę pali się drugi raz fabryka w Indiach produkująca szczepionki Pfizera...Ciekawe heh 

Tylko że ja zwykle zapomniales dodac ze nie pali sie budynek w którym tych szczepionek nie produkują i jest oddalony o dobre kilka minut jazdy. Jak zwykle półprawdy.

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.