Skocz do zawartości

Historia edycji

VDR

VDR

14 minut temu, =Fresz= napisał:

Egoista samolub nie myśli o swoich dzieciach i ich przyszłości, słabo :P 

Tak Krzysiek, bo ogladaniem idiotów na YT uratuję świat. Gratuluję podejścia do życia. Na prawdę Ci zazdroszczę Twojego Świata. Ale idź ratuj świat, on potrzebuje jubitubiowych bohaterow :D

30 minut temu, =Fresz= napisał:

Kolejny zmarł nie po szczepionce

Kolejny raz czytasz tytuły a nie treści i podniecasz się clickbajtami. Wyjdz w koncu z tego swiata binarnego.

Cytat

„Nie wykazywał żadnych niepożądanych reakcji ani żadnych objawów zaniepokojenia. Wstępne oznaki wskazują, że mężczyzna nie miał żadnej reakcji alergicznej na szczepionkę” – dodał komisarz.

Wyboldowałem Ci jakbyś - nie zauwazył. Ale tak wiem - Ty jako koroner wszystkich takich przypadków wiesz lepiej.

VDR

VDR

3 minuty temu, =Fresz= napisał:

Egoista samolub nie myśli o swoich dzieciach i ich przyszłości, słabo :P 

Tak Krzysiek, bo ogladaniem idiotów na YT uratuję świat. Gratuluję podejścia do życia. Na prawdę Ci zazdroszczę Twojego Świata. Ale idź ratuj świat, on potrzebuje jubitubiowych bohaterow :D

 

 

 

23 minuty temu, =Fresz= napisał:

Kolejny zmarł nie po szczepionce

Kolejny raz czytasz tytuły a nie treści i podniecasz się clickbajtami. Wyjdz w koncu z tego swiata binarnego.

Cytat

„Nie wykazywał żadnych niepożądanych reakcji ani żadnych objawów zaniepokojenia. Wstępne oznaki wskazują, że mężczyzna nie miał żadnej reakcji alergicznej na szczepionkę” – dodał komisarz.

Wyboldowałem Ci jakbyś - nie zauwazył. Ale tak wiem - Ty jako koroner wszystkich takich przypadków wiesz lepiej.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.