Skocz do zawartości

Historia edycji

VDR

VDR

21 minut temu, =Fresz= napisał:

Ech te Twoje wybiórcze komentarze :P a może gdyby nie szczepionka to by żył dalej ze swoimi problemami zdrowotnymi?

Wybiórcze ? Już pisałem - nie czytam wszystkich Twoich głupot, zazwyczaj odpowiadam na to co mi sie przewinęło w prasówce. Poprosiłem o jakiś link do którego się nie odniosłem ale tak jak z danymi z Tanzanii - kamień w wodę. Nabrałeś wody w usta i udajesz hepatusa :D Nauka mówi co innego - antyszczepionkowcy gdybają bo im to jest na rękę.
 

21 minut temu, =Fresz= napisał:

To nie pierwszy przypadek że ktoś ma problem z krzepliwością krwi po zaszczepieniu.

No to jak zwykle poproszę o konkrety :D :D :D  Tylko nie pisz o trombocytopenii. Poproszę konkretne naukowe doniesienia o problemach z krzepliwością krwi po podaniu szczepionki. Mam nadzieje, że nie będę musiał czekać miesiącami jak na dane na temat Tanzanii ?

P.s Czytałem o tym profesorze - mocno naciągane te dowody, przynajmniej te które opisane są na portalach dla gawiedzi i tłuszczy. W zasadzie to żadne dowody - przynajmniej jeśli chodzi o to co piszą portale, które z nauką niewiele mają wspolnego. Jedyny który jest ciekawy to o młodym naukowcu z labolatorium, tyle ze der Onet pisze np. ze to jest niepotwiedzona informacja. Więc znów wracamy do punktu wyjścia.  Tym bardziej, że USA bardzo by chciało zwalić winę na Chinczyków ;) 

 

VDR

VDR

11 minut temu, =Fresz= napisał:

Ech te Twoje wybiórcze komentarze :P a może gdyby nie szczepionka to by żył dalej ze swoimi problemami zdrowotnymi?

Wybiórcze ? Już pisałem - nie czytam wszystkich Twoich głupot, zazwyczaj odpowiadam na to co mi sie przewinęło w prasówce. Nauka mówi co innego - antyszczepionkowcy gdybają bo im to jest na rękę.
 

14 minut temu, =Fresz= napisał:

To nie pierwszy przypadek że ktoś ma problem z krzepliwością krwi po zaszczepieniu.

No to jak zwykle poproszę o konkrety :D :D :D  Tylko nie pisz o trombocytopenii. Poproszę konkretne naukowe doniesienia o problemach z krzepliwością krwi po podaniu szczepionki. Mam nadzieje, że nie będę musiał czekać miesiącami jak na dane na temat Tanzanii ? :D :D :D 

P.s Czytałem o tym profesorze - mocno naciągane te dowody, przynajmniej te które opisane są na portalach dla gawiedzi i tłuszczy. W zasadzie to żadne dowody - przynajmniej jeśli chodzi o to co piszą portale, które z nauką niewiele mają wspolnego. Jedyny który jest ciekawy to o młodym naukowcu z labolatorium, tyle ze der Onet pisze np. ze to jest niepotwiedzona informacja. Więc znów wracamy do punktu wyjścia.  Tym bardziej, że USA bardzo by chciało zwalić winę na Chinczyków ;) 

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.