Skocz do zawartości

Historia edycji

chwialek

chwialek

Fresz czy stosowanie leku bez badań jest eksperymentem ? Kilkanaście stron wpisów temu chciałeś przyjmować amantadynę profilaktycznie....

Nie mówię że nie działa bo pewnie działa ale ... czy zdarza się iż ludzie przechodzą covid-19 i obywają się przy tym bez leków ?

Dawniej w temacie podrzucałem link o testach z udziałem amantadyny. Podawano grupie pacjentów placebo a drugiej grupie amantadynę... jakie wnioski wysuwano w początkowej fazie tych badań? Lubisz czytać, przeglądać więc pewnie poświęciłeś czas i przeczytałeś... otóż w wyniku fazy początkowej badań nie było korelacji w wyzdrowieniach pomiędzy podawaniem leku a nie podawaniem leku. W jednej i w drugiej grupie były przypadki ozdrowień. O czym to mogło świadczyć ?

chwialek

chwialek

Fresz czy stosowanie leku bez badań jest eksperymentem ? Kilkanaście stron wpisów temu chciałeś przyjmować amantadynę profilaktycznie....

Nie mówię że nie działa bo pewnie działa ale ... czy zdarza się iż ludzie przechodzą covid-19 i obywają się przy tym bez leków ?

Dawniej w temacie podrzucałem link o testach z udziałem amantadyny. Podawano grupie pacjentów placebo i amantadyny... jakie wnioski wysuwano w początkowej fazie tych badań? Lubisz czytać, przeglądać więc pewnie poświęciłeś czas i przeczytałeś... otóż w wyniku fazy początkowej badań nie było korelacji w wyzdrowieniach pomiędzy podawaniem leku a nie podawaniem leku. W jednej i w drugiej grupie były przypadki ozdrowień. O czym to mogło świadczyć ?

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.