Skocz do zawartości

Historia edycji

owler

owler

Niestety caulastrea chyba się tym zaraziła bo się dzieje to samo. Ma bezpośredni kontakt z seriatoporą. Nie wiem czy jej nie wyjąć żeby dalej nie poszło. Najpierw utrata koloru później  utrata tkanki. Pierwszy raz widzę coś takiego tkanka jak by się rozpuszczała i to w mega tempie jeden dzień i po koralu.

01.jpg

IMG_20210714_190143274.jpg

Chyba wiem co jest grane w ostatnich dniach miałem duży skok pH. Mam sondę pokazywała kilka dni temu 8.1-8.2 a teraz 7.7 dziwna sprawa zawsze miałem pH stabilne, wężyk za oknem itp. Chyba że mi się coś z sondą stało, muszę ją przeczyścić i skalibrować. Tak czy siak jak się rozkalibrowywała to były bardzo powolne zmiany.

Tylko co spowodowało taki skok, jak teraz podbić pH?

 

owler

owler

Niestety caulastrea chyba się tym zaraziła bo się dzieje to samo. Ma bezpośredni kontakt z seriatoporą. Nie wiem czy jej nie wyjąć żeby dalej nie poszło. Najpierw utrata koloru później  utrata tkanki. Pierwszy raz widzę coś takiego tkanka jak by się rozpuszczała i to w mega tempie jeden dzień i po koralu.

01.jpg

IMG_20210714_190143274.jpg

owler

owler

Niestety caulastrea chyba się tym zaraziła bo się dzieje to samo. Ma bezpośredni kontakt z seriatoporą. Nie wiem czy jej nie wyjąć żeby dalej nie poszło. Najpierw utrata koloru później  utrata tkanki. Pierwszy raz widzę coś takiego tkanka jak by się rozpuszczała i to w mega tempie jeden dzień i po koralu.

01.jpg

owler

owler

Niestety caulastrea chyba się tym zaraziła bo się dzieje to samo. Ma bezpośredni kontakt z seriatoporą. Nie wiem czy jej nie wyjąć żeby dalej nie poszło. Najpierw utrata koloru później  utrata tkanki. Pierwszy raz widzę coś takiego tkanka jak by się rozpuszczała i to w mega tempie jeden dzień i po koralu.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.