Skocz do zawartości

Historia edycji

mem_phis

mem_phis

Właśnie w tym momencie przyszedł. Noooo w teorii jest nowy, tylko naprawili ułamany element..... zastanawiam się tylko jak będzie teraz ze szczelnością takiego nowego połączenia...

I jeszcze słów kilka tak ogólnie o Pacific Sun.

Na stronie mają podaną dostępność produktów - patrzę, wszystko mają, dogadałem się zamawiam. Czekam czekam przesyłki nie ma, piszę co się dzieje?
Sprzęt robimy pod każde zamówienie, czas oczekiwania do 10 dni.... sic!, myślę sobie nieźle, co najmniej jakbym sobie zestaw kolorystyczny tapicerki wybierał.
No to proszę chociaż o wysyłkę samego reaktora albo Kore 7th, akurat długi weekend sylwestrowy idzie to sobie na spokojnie coś już zacznę ustawiać (z poprzednim, przesiedziałem dobre 48h w środku tyg z głową w szafie - więc teraz chciałem na spokojnie mieć parę dni żeby znowu nie zarwać roboty). Dostaje informację 29.12 że zestaw gotowy jutro wysyłka ! Myśle super, w najgorszym wypadku podjade osobiście do dpd jeżeli mi w sylwestra nie dostarczą.
Paczki nie ma, numeru paczki nie ma. Po nowym roku się dowiedziałem (gdy sam zapytalem gdzie moja paczka), że nie wysłali bo kurier do nich nie przyjechał.... pomijam wymówkę, ale mógł ktoś dać znać...

Teraz tak - paczka w końcu przyszła. Stretch, folia bąbelkowa, karton PS, w środku reaktor opakowany większą ilością folii bąbelkowej, dodatkowo 2 pudełka, w jednym sterownik, w drugim pompa obiegowa, oraz pare pakunków bąbelki zawiniete w stretch, sklejone taśmą, a tam rurki uchwyty itp. - no niby spoko... ale jak się kupuje Macbooka Pro za te same pieniądze to unpacking experiance jest trochę inne... ;) No nic. Okazuje się, że ułamana rurka w środku. Środek reaktora, a to wielka tuba jest, nie jest niczym wypchany (a wiadomo że folii bąbelkowej mają pod dostatkiem). Zwróciłem im na to uwagę jak odsyłałem. Otwieram dzisiaj. Reaktor caly - środek reaktora nadal bez wypełnienia :)

No więc tak - sami sobie odpowiedzcie, czy to wszystko tak powinno wyglądać i działać .....

mem_phis

mem_phis

Właśnie w tym momencie przyszedł. Noooo w teorii jest nowy, tylko naprawili ułamany element..... zastanawiam się tylko jak będzie teraz ze szczelnością takiego nowego połączenia...

I jeszcze słów kilka tak ogólnie o Pacific Sun.

Na stronie mają podaną dostępność produktów - patrzę, wszystko mają, dogadałem się zamawiam. Czekam czekam przesyłki nie ma, piszę co się dzieje?
Sprzęt robimy pod każde zamówienie, czas oczekiwania do 10 dni.... sic!, myślę sobie nieźle, co najmniej jakbym sobie zestaw kolorystyczny tapicerki wybierał.
No to proszę chociaż o wysyłkę samego reaktora albo Kore 7th, akurat długi weekend sylwestrowy idzie to sobie na spokojnie coś już zacznę ustawiać (z poprzednim, przesiedziałem dobre 48h w środku tyg z głową w szafie - więc teraz chciałem na spokojnie mieć parę dni żeby znowu nie zarwać roboty). Dostaje informację 29.12 że zestaw gotowy jutro wysyłka ! Myśle super, w najgorszym wypadku podjade osobiście do dpd jeżeli mi w sylwestra nie dostarczą.
Paczki nie ma, numeru paczki nie ma. Po nowym roku się dowiedziałem (gdy sam zapytalem gdzie moja paczka), że nie wysłali bo kurier do nich nie przyjechał.... pomijam wymówkę, ale mógł ktoś dać znać...

Teraz tak - paczka w końcu przyszła. Stretch, folia bąbelkowa, karton PS, w środku reaktor opakowany większą ilością folii bąbelkowej - no niby spoko... ale jak się kupuje Macbooka Pro za te same pieniądze to unpacking experiance jest trochę inne... ;) No nic. Okazuje się, że ułamana rurka w środku. Środek reaktora, a to wielka tuba jest, nie jest niczym wypchany (a wiadomo że folii bąbelkowej mają pod dostatkiem). Zwróciłem im na to uwagę jak odsyłałem. Otwieram dzisiaj. Reaktor caly - środek reaktora nadal bez wypełnienia :)

No więc tak - sami sobie odpowiedzcie, czy to wszystko tak powinno wyglądać i działać .....

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.