Skocz do zawartości

Historia edycji

Pikal

Pikal

Tak, jak najwiecej czytać forum. Ja zaczynałem rok temu, jednak u mnie wiedzy akwarystycznej nie było wcale, Ty masz w tym momencie przewagę. Zanim odważyłem się założyć swoje pierwsze akwarium, do tego morskie, oczytałem naprawdę mnóstwo postów, szczególnie spodobały mi się posty @tester a, chłopak ma wiedzę, nie tylko książkową, nie bez powodu nosi taki nick... czytaj czytaj i jeszcze raz czytaj, potem przekładaj wiedzę na czyny.

Pikal

Pikal

Tak, jak najwiecej czytać forum. Ja zaczynałem rok temu, jednak u mnie wiedzy akwarystycznej nie było wcale, Ty masz w tym momencie przewagę. Zanim odważyłem się założyć swoje pierwsze akwarium, do tego morskie, oczytałem naprawdę mnóstwo postów, szczególnie spodobały mi się posty @tester, chłopak ma wiedzę, nie tylko książkową, nie bez powodu nosi taki nick... czytaj czytaj i jeszcze raz czytaj, potem przekładaj wiedzę na czyny.

Pikal

Pikal

Tak, jak najwiecej czytać forum. Ja zaczynałem rok temu, jednak u mnie wiedzy akwarystycznej nie było wcale, Ty masz w tym momencie przewagę. Zanim odważyłem się założyć swoje pierwsze akwarium, do tego morskie, oczytałem naprawdę mnóstwo postów, szczególnie spodobały mi się posty testera, chłopak ma wiedzę, nie tylko książkową, nie bez powodu nosi taki nick... czytaj czytaj i jeszcze raz czytaj, potem przekładaj wiedzę na czyny.

Pikal

Pikal

Tak, jak najwiecej czytać forum. Ja zaczynałem rok temu, jednak u mnie wiedzy akwarystycznej nie było wcale, Ty masz w tym momencie przewagę. Zanim odważyłem się założyć swoje pierwsze akwarium, do tego morskie, odczytałem naprawdę mnóstwo postów, szczególnie spodobały mi się posty testera, chłopak ma wiedzę, nie tylko książkową, nie bez powodu nosi taki nick... czytaj czytaj i jeszcze raz czytaj, potem przekładaj wiedzę na czyny.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.