Skocz do zawartości

Historia edycji

tomko

tomko

Ja mam różnice poziomu ok. 1,5 metra. Przepływ przez pudełko przelewowe wynosi ok. 3500 l/h ( rura 32 mm). Pompa pracuje na 36%, pobiera wg sterownika 16W i nie słychać jej wcale. Także IMHO do Twojego baniaka dcp 10000 - będzie zapas mocy i cisza. Oczywiście pamiętaj o łączniku z rury silikonowej na początek, ok. 20 cm dla tłumienia i odpowidniej średnicy rury wylotowej żeby jej nie dławić. Pozdr., tomko

tomko

tomko

Ja mam różnice poziomu ok. 1,5 metra. Przepływ przez pudełko przelewowe wynosi ok. 3500 l/h ( rura 32 mm). Pompa pracuje na 35%, pobiera wg sterownika 16W i nie słychać jej wcale. Także IMHO do Twojego baniaka dcp 10000 - będzie zapas mocy i cisza. Oczywiście pamiętaj o łączniku z rury silikonowej na początek, ok. 20 cm dla tłumienia i odpowidniej średnicy rury wylotowej żeby jej nie dławić. Pozdr., tomko

tomko

tomko

Ja mam różnice poziomu ok. 1,5 metra. Przepływ przez pudełko przelewowe wynosi ok. 3500 l/h ( rura 32 mm). Pompa pracuje na 35%, pobiera wg sterownika 16W i nie słychać jej wcale. Także IMHO do Twojego baniaka dcp 10000 - będzie zapas mocy i cisza. Pozdr., tomko

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.