Skocz do zawartości

Historia edycji

Pikal

Pikal

Już wczoraj zrobiłem dokładnie jak mi napisał ANT, mleczko oczywiście od dziś rana jest, teraz tylko obserwować dino. Mam nadzieję że pomoże, jeśli nie to trudno, masz rację chemia to jak „pudrowanie trupa” działa tylko wizualnie przez chwilę, chrzaniąc biologię i chemię w zbiorniku, zwłaszcza młodym. Od teraz nic z tym nie robię, bakterie w zbiornik i niech pracują, za kilka lat może przejdzie ;( jedyna nadzieja podczas zakwitu, że bakterie przejdą w dominację.

po wodzie utlenionej (nie wiem czy to była bezpośrednia przyczyna) padła krewetka czyszcząca, przed kuracją była w dobrej kondycji, po rozpoczęciu dawkowania zaczęła się często chować, dziś znalazłem ją na piasku...

Pikal

Pikal

Już wczoraj zrobiłem dokładnie jak mi napisał ANT, mleczko oczywiście od dziś rana jest, teraz tylko obserwować dino. Mam nadzieję że pomoże, jeśli nie to trudno, masz rację chemia to jak „pudrowanie trupa” działa tylko wizualnie przez chwilę, chrzaniąc biologię i chemię w zbiorniku, zwłaszcza młodym. Od teraz nic z tym nie robię, bakterie w zbiornik i niech pracują, za kilka lat może przejdzie ;( jedyna nadzieja podczas zakwitu, że bakterie przejdą w dominację.

Pikal

Pikal

Już wczoraj zrobiłem dokładnie jak mi napisałeś, mleczko oczywiście od dziś rana jest, teraz tylko obserwować dino. Mam nadzieję że pomoże, jeśli nie to trudno, masz rację chemia to jak „pudrowanie trupa” działa tylko wizualnie przez chwilę, chrzaniąc biologię i chemię w zbiorniku, zwłaszcza młodym. Od teraz nic z tym nie robię, bakterie w zbiornik i niech pracują, za kilka lat może przejdzie ;( jedyna nadzieja podczas zakwitu, że bakterie przejdą w dominację.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.