Skocz do zawartości

Historia edycji

Pikal

Pikal

Update: krewetka żyje, zmartwychwstała ! Nie wiem jakim cudem jej pancerz po wylince do złudzenia przypominał trupka :robo: 

tak czy inaczej, dodałem dziś jeszcze dawkę uderzeniową ML Special Blend no i czekam co się wydarzy. Koniec chemii, teraz tylko doprowadzić do stabilizacji po utlenionej. 
Nie poddam się choćby nie wiem co, tak jak Beti mówiła, daj temu wszystkiemu czasu... miała rację.

Pikal

Pikal

Update: krewetka żyje, zmartwychwstała ! Nie wiem jakim cudem jej pancerz do złudzenia przypominał trupka :robo: 

tak czy inaczej, dodałem dziś jeszcze dawkę uderzeniową ML Special Blend no i czekam co się wydarzy. Koniec chemii, teraz tylko doprowadzić do stabilizacji po utlenionej. 
Nie poddam się choćby nie wiem co, tak jak Beti mówiła, daj temu wszystkiemu czasu... miała rację.

Pikal

Pikal

Update: krewetka żyje, zmartwychwstała ! Nie wiem jakim cudem jej pancerz do złudzenia przypominał trupka :robo: 

tak czy inaczej, dodałem dziś jeszcze dawkę uderzeniową ML Special Blend no i czekam co się wydarzy. Koniec chemii, teraz tylko doprowadzić do stabilizacji po utlenionej. 
Nie poddam się choćby nie wiem co, tak jak Beti mówiła, daj temu wszystkimi czasu... miała rację.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.