Skocz do zawartości

Historia edycji

Felix

Felix

Aktualizacja.

Nastąpiła długo planowana przeprowadzka do innej miejscowości :)

Całą wodę udało mi się przenieść, pozbyłem się piasku - nie to, żeby ten Aqua Medica był zły ale ze względu na konstrukcje skalną nie byłem w stanie tego odmulać. Przeprowadzki nie przeżył ukwiał, reszta korali wygląda lepiej niż przed przeprowadzką. Parę dni temu padła automatyczna dolewka od DD, - ten zielony plastik coraz bardziej pękał i z czasem weszła wilgoć co zatrzymało pracę dolewki. Awaryjnie weszła dolewka Aquatrend (cała elektronika poza wodą), a DD idzie na gwarancje bo jeszcze 2 lat nie skończyła. Podobnie z cyrkulatorem Tunze 6020, równo po 2 latach padła i musiałem zastąpić ją JEBAO - SOW-4. Doszedł też pochłaniacz CO2 przed odpieniaczem i PH trzyma się w okolicy  8.3

Miesiąc po przeprowadzce, parametry wody:

image.png.711421d376cc0a291f5624d932cdc7d5.png

Doszła pokrywa od DD i 10cm pomarańczowa Fungia:

spacer.png

 

Aktualne zdjęcia:

spacer.png

spacer.png

 

 

Felix

Felix

Aktualizacja.

Nastąpiła długo planowana przeprowadzka do innej miejscowości :)

Całą wodę udało mi się przenieść, pozbyłem się piasku - nie to, żeby ten Aqua Medica był zły ale ze względu na konstrukcje skalną nie byłem w stanie tego odmulać. Przeprowadzki nie przeżył ukwiał, reszta korali wygląda lepiej niż przed przeprowadzką. Parę dni temu padła automatyczna dolewka od DD, - ten zielony plastik coraz bardziej pękał i z czasem weszła wilgoć co zatrzymało pracę dolewki. Awaryjnie weszła dolewka Aquatrend (cała elektronika poza wodą), a DD idzie na gwarancje bo jeszcze 2 lat nie skończyła. Podobnie z cyrkulatorem Tunze 6020, równo po 2 latach padła i musiałem zastąpić ją JEBAO - SOW-4.

Miesiąc po przeprowadzce, parametry wody:

image.png.711421d376cc0a291f5624d932cdc7d5.png

Doszła pokrywa od DD i 10cm pomarańczowa Fungia:

spacer.png

 

Aktualne zdjęcia:

spacer.png

spacer.png

 

 

Felix

Felix

Aktualizacja.

Nastąpiła długo planowana przeprowadzka do innej miejscowości :)

Całą wodę udało mi się przenieść, pozbyłem się piasku - nie to, żeby ten Aqua Medica był zły ale ze względu na konstrukcje skalną nie byłem w stanie tego odmulać. Przeprowadzki nie przeżył ukwiał, reszta korali wygląda lepiej niż przed przeprowadzką. Parę dni temu padła automatyczna dolewka od DD, - ten zielony plastik coraz bardziej pękał i z czasem weszła wilgoć co zatrzymało pracę dolewki. Awaryjnie weszła dolewka Aquatrend (cała elektronika poza wodą), a DD idzie na gwarancje bo jeszcze 2 lat nie skończyła. Podobnie z kalkulatorem Tunze 6020, równo po 2 latach padła i musiałem zastąpić ją JEBAO - SOW-4.

Miesiąc po przeprowadzce, parametry wody:

image.png.711421d376cc0a291f5624d932cdc7d5.png

Doszła pokrywa od DD i 10cm pomarańczowa Fungia:

spacer.png

 

Aktualne zdjęcia:

spacer.png

spacer.png

 

 

Felix

Felix

Aktualizacja.

Nastąpiła długo planowana przeprowadzka do innej miejscowości :)

Całą wodę udało mi się przenieść, pozbyłem się piasku - nie to, żeby ten Aqua Medica był zły ale ze względu na konstrukcje skalną nie byłem w stanie tego odmulać. Przeprowadzki nie przeżył ukwiał, reszta korali wygląda lepiej niż przed przeprowadzką. Parę dni temu padła automatyczna dolewka od DD, - ten zielony plastik coraz bardziej pękał i z czasem weszła wilgoć co zatrzymało pracę dolewki. Awaryjnie weszła dolewka Aquatrend z cała elektronika poza wodą, a DD idzie na gwarancje bo jeszcze 2 lat nie skończyła. Podobnie z kalkulatorem Tunze 6020, równo po 2 latach padła i musiałem zastąpić ją JEBAO - SOW-4.

Miesiąc po przeprowadzce, parametry wody:

image.png.711421d376cc0a291f5624d932cdc7d5.png

Doszła pokrywa od DD i 10cm pomarańczowa Fungia:

spacer.png

 

Aktualne zdjęcia:

spacer.png

spacer.png

 

 

Felix

Felix

Aktualizacja.

Nastąpiła długo planowana przeprowadzka do innej miejscowości :)

Całą wodę udało mi się przenieść, pozbyłem się piasku - nie to, żeby ten Aqua Medica był zły ale ze względu na konstrukcje skalną nie byłem w stanie tego odmulać. Przeprowadzki nie przeżył ukwiał, reszta korali wygląda lepiej niż przed przeprowadzką. Padła automatyczna dolewka od DD, - ten zielony plastik coraz bardziej pękał i z czasem weszła wilgoć co zatrzymało pracę dolewki. Awaryjnie weszła dolewka Aquatrend z cała elektronika poza wodą, a DD idzie na gwarancje bo jeszcze 2 lat nie skończyła. Podobnie z kalkulatorem Tunze 6020, równo po 2 latach padła i musiałem zastąpić ją JEBAO - SOW-4.

Miesiąc po przeprowadzce, parametry wody:

image.png.711421d376cc0a291f5624d932cdc7d5.png

Doszła pokrywa od DD i 10cm pomarańczowa Fungia:

spacer.png

 

Aktualne zdjęcia:

spacer.png

spacer.png

 

 

Felix

Felix

Aktualizacja.

Nastąpiła długo planowana przeprowadzka do innej miejscowości :)

Całą wodę udało mi się przenieść, pozbyłem się piasku - nie to, żeby ten Aqua Medica był zły ale ze względu na konstrukcje skalną nie byłem w stanie tego odmulać.

Przeprowadzki nie przeżył ukwiał, reszta korali wygląda lepiej niż przed przeprowadzką.

Padła automatyczna dolewka od DD, - ten zielony plastik coraz bardziej pękał i z czasem weszła wilgoć co zatrzymało pracę dolewki. Awaryjnie weszła dolewka Aquatrend z cała elektronika poza wodą, a DD idzie na gwarancje bo jeszcze 2 lat nie skończyła.

Miesiąc po przeprowadzce, parametry wody:

image.png.711421d376cc0a291f5624d932cdc7d5.png

Doszła pokrywa od DD i 10cm pomarańczowa Fungia:

spacer.png

 

Aktualne zdjęcia:

spacer.png

spacer.png

 

 

Felix

Felix

Aktualizacja.

Nastąpiła długo planowana przeprowadzka do innej miejscowości :)

Całą wodę udało mi się przenieść, pozbyłem się piasku - nie to, żeby ten Aqua Medica był zły ale ze względu na konstrukcje skalną nie byłem w stanie tego odmulać.

Przeprowadzki nie przeżył ukwiał, reszta korali wygląda lepiej niż przed przeprowadzką.

Miesiąc po przeprowadzce, parametry wody:

image.png.711421d376cc0a291f5624d932cdc7d5.png

Doszła pokrywa od DD i 10cm pomarańczowa Fungia:

spacer.png

 

Aktualne zdjęcia:

spacer.png

spacer.png

 

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.