Skocz do zawartości

Historia edycji

Pikal

Pikal

10 minut temu, vunpepic napisał:

Pikal, nie zrozumiales odpowiedzi. Jak biologia nie dziala to nie ma co przerabiac amoniaku dlatego jest wykrywalny. Powinienes dazyc do stabilizacji systemu a nie rozwalaniu biologi bo bedziesz walczyl z dino, glonami i wszystkimi plagami cala wiecznosc.  

Stosowałem absorber uzdatniacz na amoniak, zrezygnowałem z niego po tygodniu stosowania bakterii Special blend i nite out II, tydzień powinien wystarczyć a nie wystarczył, druga sprawa to taka, że walker w swoim akwarium po stosowaniu wody utlenionej problemu z amoniakiem nie miał, robiłem dokładnie tak jak on, bakterie uzupełniane na bierząco.

Pikal

Pikal

8 minut temu, vunpepic napisał:

Pikal, nie zrozumiales odpowiedzi. Jak biologia nie dziala to nie ma co przerabiac amoniaku dlatego jest wykrywalny. Powinienes dazyc do stabilizacji systemu a nie rozwalaniu biologi bo bedziesz walczyl z dino, glonami i wszystkimi plagami cala wiecznosc.  

Stosowałem absorber uzdatniacz na amoniak, zrezygnowałem z niego po tygodniu stosowania bakterii Special blend i nite out II, tydzień powinien wystarczyć a nie wystarczył

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.