Skocz do zawartości

Historia edycji

tomko

tomko

Nie za bardzo wiem  dlaczego nie potrafisz tego wyregulować zaworem spływu? Jak jest wodospad to znaczy że woda płynie za szybko w spływie czyli pompa nie wydala. Jak zwiększysz moc pompy wtedy powinien się powoli podnosić poziom wody w akwarium i w pudełku i nie powinno być w nim wodospadu. U mnie tak to działa. Może za duża średnica spływu? Mając ustawioną pompę na 1200 l/h nie może być tak ,że nie przepuszca grzebień, skoro wydajność pudełka jest na 2000l/h.

tomko

tomko

Nie za bardzo wiem  dlaczego nie potrafisz tego wyregulować zaworem spływu? Jak jest wodospad to znaczy że woda płynie za szybko w spływie czyli pompa nie wydala. Jak zwiększysz moc pompy wtedy powinien się powoli podnosić poziom wody w akwarium i w pudełku i nie powinno być w nim wodospadu. U mnie tak to działa. Może za duża średnica spływu? Mając ustawioną pompę na 1200 l/h nie może być tak że nie przepuszca grzebień, skoro wydajność pudełka jest na 2000l/h.

tomko

tomko

Nie za bardzo wiem  dlaczego nie potrafisz tego wyregulować zaworem spływu? Jak jest wodospad to znaczy że woda płynie za szybko w spływie czyli pompa nie wydala. Jak zwiększysz moc pompy wtedy powinien się powoli podnosić poziom wody w akwarium i w pudełku i nie powinno być w nim wodospadu. U mnie tak to działa. Może za duża średnica spływu? 

tomko

tomko

Nie za bardzo wiem  dlaczego nie potrafisz tego wyregulować zaworem spływu? Jak jest wodospad to znaczy że woda płynie za szybko w spływie czyli pompa nie wydala. Jak zwiększysz moc pompy wtedy powinien się powoli podnosić poziom wody w akwarium i w pudełku i nie powinno być w nim wodospadu. U mnie tak to działa. Może za duża średnica spływu?

tomko

tomko

Nie za bardzo wiem  dlaczego nie potrafisz tego wyregulować zaworem spływu? Jak jest wodospad to znaczy że woda płynie za szybko w spływie czyli pompa nie wydala. Jak zwiększysz moc pompy niec to powinno się powoli wyrownać, czyż nie ?

tomko

tomko

Nie za bardzo wiem  dlaczego nie potrafisz tego wyregulować zaworem spływu? 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.