Skocz do zawartości

Historia edycji

tomko

tomko

Rozumiem, że pompa jest na minimum? A jak otworzysz bardziej zawór to co się dzieje?

Jak po większym otwarciu zaworu, poziom wody się nie obniża, to pozostaje skrócenie rewizji żeby woda płynęła przez nią.

Ponadto mam wrażenie, że jak zostawisz tak jak jest i odejmiesz z obiegu trochę wody to poziom się obniży. Tak jest u mnie. Na 450 l w obiegu, ujmując 4-5 litrów można wytworzyć wodospad w pudełku ze względu na obniżenie lustra wody w głównym zbiorniku - oczywiście jak nie pracuje dolewka.

tomko

tomko

Rozumiem, że pompa jest na minimum? A jak otworzysz bardziej zawór to co się dzieje?

Jak po większym otwarciu zaworu, poziom wody się nie obniża, to pozostaje skrócenie rewizji żeby woda płynęła przez nią.

Ponadto mam wrażenie, że jak zostawisz tak jak jest i odejmiesz z obiegu trochę wody to poziom się obniży. Tak jest u mnie. Na 450 l w obiegu, ujmując 4-5 litrów można wytworzyć wodospad w pudełku - oczywiście jak nie pracuje dolewka.

tomko

tomko

Rozumiem, że pompa jest na minimum? A jak otworzysz bardziej zawór to co się dzieje?

Jak po większym otwarciu zaworu, poziom wody się nie obniża, to pozostaje skrócenie rewizji żeby woda płynęła przez nią.

Ponadto mam wrażenie, że jak zostawisz tak jak jest i odejmiesz z obiegu trochę wody to poziom się obniży. Tak jest u mnie. na 450 l w obiegu, ujmując 4-5 litrów można wytworzyć wodospad w pudełku - oczywiście jak nie pracuje dolewka.

tomko

tomko

Rozumiem, że pompa jest na minimum? A jak otworzysz bardziej zawór to co się dzieje?

Jak po większym otwarciu zaworu, poziom wody się nie obniża, to pozostaje skrócenie rewizji żeby woda płynęła przez nią.

Ponadto ma wrażenie, że jak zostawisz tak jak jest i odejmiesz z obiegu trochę wody to poziom się obniży. Tak jest u mnie. na 450 l w obiegu, ujmując 4-5 litrów można wytworzyć wodospad w pudełku - oczywiście jak nie pracuje dolewka.

tomko

tomko

Rozumiem, że pompa jest na minimum? A jak otworzysz bardziej zawór to co się dzieje?

Jak po większym otwarciu zaworu, poziom wody się nie obniża, to pozostaje skrócenie rewizji żeby woda płynęła przez nią.

tomko

tomko

Rozumiem, że pompa jest na minimum? A jak otworzysz bardziej zawór to co się dzieje?

Jak po większym otwarciu zaworu, poziom wody się nie obniża to pozostaje skrócenie rewizji żeby woda płynęła przez nią.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.